Архів новин за 9.12.2011

У суботу в Полтаві буде видно місячне затемнення

Це – досить цікава подія в астрономічному календарі. Трапляється вона в середньому раз у 3 роки. Як побачити затемнений місяць та звідки краще спостерігати за затемненням – розкажуть наші журналісти.

9 грудня 2011, 17:17

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією

Саме 9 грудня в 2003 році у мексиканському місті Меріда на Політичній конференції високого рівня була відкрита до підписання Конвенція ООН проти корупції, яка була прийнята асамблеєю ООН 1 листопада того ж року. Більше про явище корупції, його витоки і методи боротьби, які пропонують полтавці, розповість Крістіна Криженко.

9 грудня 2011, 17:18

І знову – наркотики, цього разу – у Кременчуці

Днями працівники служби боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції Полтавщини затримали зловмисників. Під час обшуку в останніх було вилучено близько 300 мл опію, який за цінами чорного ринку оцінюється у понад 20 тисяч гривень.

9 грудня 2011, 17:20

У Полтаві закінчився місячник доброти

Приурочений він був до Всесвітнього дня захисту тварин. За цей місяць небайдужі юні полтавці будували для бездомних чотирилапих домівки, жертвували корм та підстилки. Про підсумки місячника дізнавався Віталій Артамонов.

9 грудня 2011, 17:31

У Полтаві сьогодні говорили про перспективи вищої освіти

Про проблеми академічної науки та про перспективи розвитку вищої освіти в області говорили сьогодні на Всеукраїнській науково-практичній конференції в Полтавському національному технічному університеті. Що пропонують змінити науковці в сфері освіти та які досягнення мають на даному етапі – дивіться далі.

9 грудня 2011, 17:32

До Нового року «Водоканал» обіцяє подарувати мешканцям вулиці Коцюбинського новий колектор

Без нарікань, а із роз'яснювальною роботою і проханням про порозуміння обласні комунальники – до мешканців міста. І самі знали, і мешканці нагадували: по вулиці Коцюбинського – аварійний колектор. Його вже почали ремонтувати.

9 грудня 2011, 17:34

У Полтаві хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

Документ іще офіційно не підписаний, втім, цифри вже озвучені. +25 копійок до квитків у тролейбусах і тих автобусах, які працюють у звичайному режимі.

9 грудня 2011, 17:37

Рішення міської ради про продаж земельної ділянки під заводом «Лтава» буде оскаржено

Про це заявляють правозахисники. Підстави – не до кінця прозора процедура продажу та власне занизька ціна.

9 грудня 2011, 17:56