Архів новин за 7.12.2011

450 років, за твердженням істориків, виповнюється Пересопницькому Євангелію

З приводу цієї події в Полтавській державній аграрній академії пройшло засідання круглого столу за участю духовенства, освітян та представників влади. За мету ставили консолідувати зусилля для розв'язання сучасних проблем суспільства. Тему продовжують наші журналісти.

7 грудня 2011, 17:20

В Полтавському педагогічному університеті презентували фільм «Змушені воювати»

Стрічка розповідає про події Афганської війни словами безпосередніх її учасників. Ідея фільму, режисер та всі учасники знімального процесу – полтавці. Бачив кінотворіння полтавських митців і Віталій Артамонов.

7 грудня 2011, 17:22

10-ти місячний малюк помер через недбальство власної матері

Вісімнадцятирічній мешканці Полтавської області за таку необачність загрожує кримінальна справа. Молода жінка нарікає на медиків, вони ж, у свою чергу, говорять, що провина – за мамою, яка не доглядала за дитиною і вчасно не зверталась до лікарні.

7 грудня 2011, 17:23

У фахівців одразу кількох управлінь в роботі додався іще один пункт – боротьба із безхатченками

МНС-ники і комунальники боряться виключно із тими, хто у прохолодну пору обрав собі за домівку підвали і горища багатоповерхівок.

7 грудня 2011, 17:24

Сьогодні – День працівників місцевого самоврядування

Це свято відзначається в Україні, починаючи з 7 грудня 1990 року. В цей день шанують працівників сільських, селищних, районних та місцевих рад. Традиційно це свято відзначили і в Полтаві. Подробиці свята – у наступному сюжеті.

7 грудня 2011, 17:26

Три години на більш ніж сорок питань

Такою була цього дня 8-ма сесія Полтавської обласної ради 6-го скликання. Серед змін до обласних програм і перерозподілу коштів за рік роботи звітувався і очільник народних обранців. Більше про прийняті рішення і те, що не розглядали, а залишили, як-то кажуть, «на десерт», розповість Крістіна Криженко.

7 грудня 2011, 17:27

Сьогодні свої іменини відзначають жінки та дівчата на ім'я Катерина

Православні вшановують святу великомученицю Катерину, покровительку вчителів, освічених людей та науковців. Дослідники християнських вірувань вважають, що в давнину це було свято дівочої долі і початок ворожінь.

7 грудня 2011, 17:57