Архів новин за 2.12.2011

У Полтаві з'явився новий фестиваль-конкурс «Творчий дует»

Тут між собою змагаються незвичайні колективи – змішані з учителів та учнів. В яких номінаціях визначали кращих серед полтавських шкіл, бачили наші журналісти.

2 грудня 2011, 17:05

Євро-2012 – без паління

Саме до цього закликає Україну вся Європа. Крім заборони паління, реклами і продажу тютюну у всіх приміщеннях і відкритих зонах стадіону, Європа закликає українські міста відмовитись від цигарок у ресторанах, громадському транспорті і фан-зонах.

2 грудня 2011, 17:06

У спеціалізованій ЗОШ №39 відкрили нову сенсорну кімнату

Вона має допомогти дітям з особливими потребами краще адаптуватися до світу та засвоювати більший обсяг інформації.

2 грудня 2011, 17:07

В одному з клубів міста молодь здавала тест на ВІЛ

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом тут пройшла вечірка, на якій кожен міг здати експрес-тест на ВІЛ. Більше про вечірку/тестування знає Віталій Артамонов.

2 грудня 2011, 17:08

«16 днів протидії насильству»

Саме таку назву має обласна акція, під час якої пройде низка заходів, спрямованих на зменшення кількості випадків дискримінації жінок та насильства в сім'ї. Сьогодні ж у стінах обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу, під час якого обговорили роль громадських організацій та державних органів влади у вирішенні цього питання.

2 грудня 2011, 17:09

У Полтаві в багатоповерхівці по вулиці Степового Фронту, 46 сталася пожежа

Дзвінок про займання до чергової частини надійшов о 4-ій годині. Хоча пожежу й загасили за 20-ть хвилин та обійшлося без жертв, пів-сотні людей евакуювати таки довелось. Подробиці – далі у випуску.

2 грудня 2011, 17:12

Депутати облради продовжують готуватися до чергової сесії

На засіданні постійної комісії з питань соціального захисту серед інших обговорювали зміни до головного фінансового документу регіону. Народні обранці вже традиційно вимагають виділити із перевиконання більше коштів саме на підзвітну їм галузь.

2 грудня 2011, 17:13

Українцям хочуть суттєво урізати соціальні виплати

Крім того, що нині у Верховній Раді зареєстровано законопроект, який змінює порядок нарахування виплат при народженні дитини і право на отримання останньої можуть втратити близько 80% громадян, зміни торкнуться і матерів-одиначок. Відтепер за донесення сусідів про наявність кондиціонера, посудомийної машини і породистих тварин матерів-одиначок можуть просто позбавити соцвиплат. Що маємо нині і що може докорінно змінитися – тему продовжують наші журналісти.

2 грудня 2011, 17:21