Архів новин за 9.11.2011

Знову в Полтаві виступають «Київські солісти»

Камерний оркестр з багатою історією дав концерт у нашому місті. Музику Вівальді та Альфреда Шнітке всі бажаючі могли послухати в музичному училищі імені Лисенка.

9 листопада 2011, 17:23

Чотирма новими автомобілями поповнився автопарк Державної служби охорони Полтавської області

Урочисте вручення пройшло під стінами Управління МВС. Планами на нові авто правоохоронці поділилися з нашими журналістами.

9 листопада 2011, 17:24

Вночі у Полтавському районі поблизу села Портнівка горів ліс

Силами працівників МНС вогонь таки вдалося загасити, втім, постраждала чимала площа лісового масиву.

9 листопада 2011, 17:25

Ріст захворюваності є, втім, до епідемії далеко

Це про ситуацію з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями. Про особливості цьогорічного сезону, прогноз на 1-шу хвилю і поради медиків – у сюжеті Крістіни Криженко.

9 листопада 2011, 17:26

Нова традиція започатковується в краєзнавчих колах

Вперше цього року в нашому місті проходить обласна науково-практична краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята». З першовідкривачами-краєзнавцями спілкувались і наші журналісти.

9 листопада 2011, 17:27

Вже за місяць Полтава дізнається, чи обере одна з європейських футбольних збірних наше місто у якості тимчасової домівки на час змагань

Не чекаючи результатів цього вибору, усі структури, дотичні до процесу організації та проведення Євро-2012, розпочали посилену підготовку. Більше про це говорили на нараді в облдержадміністрації.

9 листопада 2011, 17:29

У митників – кардинальні зміни

3-го листопада депутати Верховної Ради ухвалили зміни до Митного кодексу країни. Більше про нововведення у роботі митних органів і спрощення для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності розповіло керівництво Полтавської митниці на прес-конференції.

9 листопада 2011, 17:30

У Полтаві десятки підприємств вже три дні намагаються працювати без електроенергії

Їх відключили від електропостачання нові власники підстанцій, через які проходить електрострум. Такі дії підприємці вважають порушенням чинного законодавства України та готові відстоювати свої права до останнього.

9 листопада 2011, 17:31