Архів новин за 7.11.2011

Уся країна зараз спостерігає за долею полтавців, які залишилися боротися за перемогу в «Х-факторі»

Одна з наших землячок, Мар'яна Григорян, завершила свою участь у шоу за крок до прямих ефірів. Більше про дівчину з передмістя Полтави, яка своїм голосом вразила суддів наймасштабнішого вокального шоу України, – у сюжеті Віталія Артамонова.

7 листопада 2011, 18:17

Щоб студенти знали правила техніки безпеки – їх зводили в музей

Для студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на публічному акціонерному товаристві «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» провели екскурсію. Молодь познайомили із експозицією народного музею підприємства та провели бесіду з правил техніки безпеки при поводженні з напругою.

7 листопада 2011, 18:19

Спільний проект ПУЕТу та «ПриватБанку» успішно набирає обертів

Теоретичні знання, здобуті у виші, студенти ПУЕТу підкріплюють практикою в центральному офісі «ПриватБанку». Про її переваги – в нашому наступному сюжеті.

7 листопада 2011, 18:22

Цього понеділка у прихильників Вождя пролетаріату – визначне свято

7 листопада 1917 року почалася Жовтнева революція. Хоча вже і неофіційно, цю дату і нині продовжують відзначати чимало полтавців, переважно – люди похилого віку. І цьогоріч – парад центральними вулицями міста, покладання квітів і невеликий мітинг. Побували на заході і наші журналісти.

7 листопада 2011, 18:23

У Полтаві сталося вбивство

Під приціл пістолета у руках невідомої особи потрапив 37-річний чоловік, який за життя займався обміном валют. Деталі цієї поки нерозкритої справи дивіться далі.

7 листопада 2011, 18:27

Для працівників Полтавської облдержадміністрації час «ікс» – ранок понеділка

Практично кожного тижня тут відбуваються апаратні наради, на яких значну увагу приділяють найважливішим проблемам, які є на Полтавщині. Про що говорили цього разу, знає Руслан Гунько.

7 листопада 2011, 18:28

Рік тому в Україні відбулися місцеві вибори, які вперше проводилися за змішаною, мажоритарно-пропорційною системою

Рівно половину депутатів Полтавської міської ради обирали за 25-ма виборчими округами. В результаті в міськраді повинна була опинитися, як мінімум, половина депутатського складу, якого хоча б по округам люди знають в обличчя. Як наслідок, мав стати міцнішим і зв'язок виборець-депутат. Чи дійсно стали ближчими депутати-мажоритарники до людей, намагалися з'ясувати наші журналісти.

7 листопада 2011, 18:29

Майже півроку без ліфта живуть мешканці багатоповерхівки по вулиці Фрунзе, 44

Люди обурені: вони – майже 100% вчасно сплачують за спожиті послуги, натомість, жодних ремонтів від комунальників дочекатися не можуть. Крім того, на переконання мешканців, тут – пряме порушення закону, оскільки жодної відовіді (навіть відписки) від профільного управління до них не надійшло.

7 листопада 2011, 18:31