Архів новин за 4.11.2011

Досвідом поділитись і цікавинки продемонструвати

У навчально-виховному комплесі, де дбають про діток із вадами розвитку, провели семінар для педагогів і влаштували смачну виставку. Ексклюзивну інтерпретацію страв бачили наші журналісти.

4 листопада 2011, 17:31

У Полтавському університеті економіки і торгівлі талановиті студенти є

У цьому керівництво вишу переконується щороку на вже традиційному конкурсі «ПУЕТ має талант». У яких номінаціях змагалися студенти – дивіться у наступному сюжеті.

4 листопада 2011, 17:32

Дізнатися більше про свої права тепер можна не тільки зі сторінок Конституції, а й з документальних фільмів

З 2 по 13 листопада полтавці матимуть таку нагоду – до нас завітав Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Фільм-переможець бачила Альона В'язнікова.

4 листопада 2011, 17:33

Про те, як зробити життя дітей кращим, говорили сьогодні в облдержадміністрації

Інтернати скасувати, а замість них створти більше будинків сімейного типу. Таку мету поставили собі керманичі області, а на засіданні координаційної ради у справах дітей проводили аналіз виконання цієї роботи на даному етапі.

4 листопада 2011, 17:34

В полтавських школах побільшало комп'ютерів

Від області 13, 29, 31 і 38-ій школам вручили цілі комплекти. Обрали саме їх, тому що в цих закладах навчається більше 1000 учнів. Говорять, це в рамках профільної програми. Вручали урочисто, із перерізанням червоної стрічки.

4 листопада 2011, 17:35

У 2013 році у Полтаві може з'явитися новий перинатальний центр регіонального значення

Етапи його створення обговорював сьогодні із лікарями міста та області губернатор Олександр Удовіченко після відвідування акушерських відділень Полтавської обласної клінічної лікарні.

4 листопада 2011, 17:36

Фахівці КРУ під час планової перевірки 4-го ЖЕО недорахувались 15-ти будинків

На балансі у комунальників вони знаходять, а от фактично – знесені чи на їх місці вже виросли новобудови. Більше про результати перевірки КРУ – далі у випуску.

4 листопада 2011, 17:37

Досі без тепла залишаються мешканці гуртожитку по вулиці Павленківській, 18

Гарячої води в людей теж немає. Гріються, хто як може: хто спить вдягнутий, хто на свій страх і ризик використовує електрообігрівачі. Для вирішення цієї проблеми у гуртожитку за участю мешканців та представників КП «Полтавський м'ясокомбінат», на балансі якого знаходиться споруда, пройшли збори. Обидві сторони вислухав Віталій Артамонов.

4 листопада 2011, 17:39

Підприємці Полтавського Центрального ринку будуть спокійно працювати як мінімум три дні

Саме стільки часу дала їм міська влада, аби вони уклали договори з комунальним підприємством «Полтава-Сервіс». В іншому разі усі, хто не зробить цього, не зможуть у вівторок відкрити свої торгівельні контейнери. На мітингу підприємців під стінами міської ради сьогодні були і Руслан Гунько та Євген Серба.

4 листопада 2011, 17:40