Архів новин за 3.11.2011

У Полтавській державній аграрній академії визначали кращого студента

Він представить навчальний заклад на обласному конкурсі «Студент року – 2011». Виступи найталановитіших, найдотепніших та найвеселіших студентів бачили наші журналісти.

3 листопада 2011, 17:43

Без білих суконь, наречених і свідків у Полтаві вирувало справжнє весілля

В рамках Всеукраїнського «Весільного» туру вінницький гурт ТІК відвідав наше місто. Про новий альбом, враження від міста і свого глядача лідер гурту Віктор Бронюк розповів на прес-конференції.

3 листопада 2011, 17:44

На Полтавщині продовжують боротися з гральним, забороненим в Україні бізнесом

Цього разу вилов співробітників правоохоронних органів – близько півсотні гральних автоматів у містах Комсомольську та Градижську.

3 листопада 2011, 17:45

Шукати роботу українцям відтепер можна не тільки за допомогою центрів зайнятості за місцем реєстрації, але й за місцем фактичного проживання

Змогу отримувати шукачам роботи повний комплекс послуг центрів зайнятості за місцем фактичного проживання дала постанова Кабінету Міністрів. Більше про це – у наступному сюжеті.

3 листопада 2011, 17:45

У ПУЕТі говорили про управління персоналом

Полтавський університет економіки і торгівлі зібрав під одним дахом вчених з України, Росії, Білорусі, Таджикістану, Азербайджану, Казахстану та Америки. Причина зустрічі – ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Управління персоналом у ХХІ столітті: кадрова політика, мотивація, оплата праці». Цікавилися проблемою управління персоналом і наші журналісти.

3 листопада 2011, 17:46

Полтавські освітяни переймали досвід у колег з інших міст

Трохи більше тижня пройшло після 3 Всеукраїнського з'їзду працівників освіти. Полтавська делегація на ньому теж була представлена. Про підсумки з'їзду та висновки, які освітяни Полтавщини зробили для себе, сьогодні говорили на прес-конференції.

3 листопада 2011, 17:51

50 років відзначає Полтавський завод залізобетонних виробів №7

Про історію та досягнення одного з найавторитетніших на сьогоднішній день підприємств будівельної галузі Полтавщини – у наступному сюжеті.

3 листопада 2011, 17:53

У Полтаві для проїзду залишається закритою ділянка дороги на перехресті вулиць Пушкіна та Артема

Причина – у заміні водопровідних труб працівниками одного з будівельних підприємств міста.

3 листопада 2011, 17:54

Сусідство з цим підприємством створює постійні проблеми мешканцям вулиці Рибчанської

Затори та купи непотребу – це лише частина проблем. Бачили все на власні очі Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

3 листопада 2011, 17:54

Сьогодні по всій Україні мітингували афганці та чорнобильці

Сьогодні по всій Україні мітингували представники афганських та чорнобильських організацій, вчителі й просто ті громадяни, хто не задоволений діями нинішньої влади. Вони вийшли на акції протесту до облдержадміністрацій. Активісти Полтавщини також взяли участь у всеукраїнському мітингу. Чого саме вимагали, знають наші журналісти.

3 листопада 2011, 17:56