Архів новин за 2.11.2011

На цьому тижні своє свято відзначають найрадикальніші вегетаріанці – вегани

Ці люди взагалі не вживають продуктів тваринного походження та мають свою цілісну філософію. Більше про веганів – у сюжеті Віталія Артамонова.

2 листопада 2011, 17:09

6 тисяч гривень на допомогу в лікуванні хворої на рак 3-річної дівчинки зібрали студенти Аграрної академії

Зробивши благодійний внесок у розмірі 20 гривень, студенти вишу та коледжів академії мали змогу відвідати справжній бал, а головне – допомогти. На благодійному заході побували і наші кореспонденти.

2 листопада 2011, 17:12

У студентській поліклініці молоді пропонували здати тест на гепатит

Аби призупинити ріст захворювання на вірусний гепатит та закцентувати увагу молоді на цій проблемі, в 4 студентській поліклініці лікарі спільно з благодійною асоціацією «Світло надії» провели акцію, під час якої всі бажаючі могли здати тест на гепатит Ц та Б. Про результати такої перевірки знає Віталій Артамонов.

2 листопада 2011, 17:14

У Полтаві чоловік стріляв у молоду маму

Все не через ревнощі, а через те, що жінка здалася йому схожою на давню знайому. Нині потерпіла проходить курс лікування, а підозрюваний заарештований та знаходиться в СІЗО міста Полтава. Деталі – у наступному сюжеті.

2 листопада 2011, 17:20

Не вщухають пристрасті навколо відомого на всю Україну села Соколова Балка Новосанжарського району

Після акцій протесту невдоволених селян під стінами облдержадміністрації свою точку зору з приводу конфліктної ситуації на прес-конференції висловив керівник ТОВ «Сокіл» Володимир Замула. Він певен: вся справа – у землі, а точніше – бажанні володіти нею.

2 листопада 2011, 17:25

Полтава у диму

Мова не про революцію чи 3-тю світову, а про банальне порушення несумлінними мешканцями правил благоустрою міста. Непотріб, сухе листя і гілки мешканці особливо приватного сектору полюбляють спалювати. Роблять це вночі. Можливо, щоб інші не помітили, хто порушує благоустрій.

2 листопада 2011, 17:26

Фахівці назвали чорну смерть XXI століття

Після лідерства чуми пальму першості наразі отримав стрес. Фахівці радять не вважати стресові навантаження просто сильною емоційною напругою. Про наслідки стресу і те, як йому можна зарадити, дізнайтесь із нашого наступного сюжету.

2 листопада 2011, 17:29

І знову до вас, і знову із тим же питанням

Не пройшло і місяця з того часу, як знімальна група нашого каналу виїздила до мешканців багатоповерхівки по вулиці Ціолковського,2, а останні знову звернулися за допомогою. Попри тодішні обіцянки комунальників, кабіна на дротах так і не запрацювала ні у першому, ні у другому під'їздах.

2 листопада 2011, 17:30