Архів новин за 1.11.2011

У музеї Івана Котляревського відкрилась чергова виставка художніх робіт

Цього разу свої доробки під спільною назвою «Сни з вічності» представив 75 річний ювіляр Євген Путря. Батько відомої Сашеньки Путрі зібрав виставку з малюнків своєї дочки та власних картин і у свій День народження зробив подарунок собі та всім, хто прийшов його привітати.

1 листопада 2011, 17:25

56 років тому у Радянському Союзі жінки отримали право робити аборти

Цього дня 56 років тому у Радянському Союзі штучне переривання вагітності перестало бути злочином: жінки отримали право робити аборти. Яке місце наша область посідає за кількістю абортів в Україні та який вік жінок, які найчастіше зважуються на цей крок у Полтаві, знає Альона В'язнікова.

1 листопада 2011, 17:26

В першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери

Цього дня вітають всіх людей, які своєю роботою забезпечують права громадян на соціальний захист. Урочистості з приводу свята відбулися вже сьогодні. На них побувала і наша знімальна група.

1 листопада 2011, 17:27

На одну групу так званих «барсеточників» в Полтавській області стало менше

Двоє громадян однієї із країн Ближнього Зарубіжжя полюбляли зазирати до чужих автівок. І поверталися звідти не з порожніми руками. Проти затриманих порушено кримінальну справу, нині їх тримають під вартою.

1 листопада 2011, 17:28

Із амброзією, без лежачих поліцейських і обіцяного розширення дороги – перший рік мерства Олександра Мамая

Доки мер рахує пункти виконання своєї передвиборчої програми, не без допомоги звернень мешканців до редакції нашого каналу ми порахували, чого не стало за рік правління мера Олександра Мамая. Мова не про кошти і «дірки» у бюджеті, особливо галузей освіти і охорони здоров'я, а про ті речі, які раніше звикли бачити полтавці у рідному місті. Що зникло за перший рік 6-ї каденції – пригадували наші журналісти.

1 листопада 2011, 17:30

На 15-тій сесії міської ради 6-го скликання депутати відхилили прокурорські протести, прийняли програми і зміни до них, комуналізували магазин

А на 15-тій сесії міської ради 6-го скликання, яка відбулася сьогодні, депутати відхилили прокурорські протести, прийняли програми і зміни до них, комуналізували магазин. Без суперечок, хіба що уточнення від опозиції, більше 50-ти питань, в тому числі додаткових, пропрацювали за менш ніж 2 години. Більше про рішення сесії і традиційну мерську прес-конференцію – у наступних матеріалах.

1 листопада 2011, 17:31

Центральний ринок Полтави сьогодні зранку був більше схожий на «гарячу точку», аніж на місце торгівлі

Частину підприємців представники невідомої приватної охоронної структури просто не пускали на робочі місця. Причина таких дій охоронців – несплата частиною підприємців орендної плати. Останні ж кажуть: остаточно заплуталися в njve, кому і за що платити, адже ринок і досі не можуть поділити комунальне підприємство «Полтава-Сервіс» та приватне акціонерне товариство «Полімпекс».

1 листопада 2011, 17:35