Архів новин за 7.10.2011

Саме сьогодні можна посміхнутись і водночас привітати інших зі святом

У першу п'ятницю жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день посмішки. Цій даті ми зобов'язані художнику Харві Беллу. Вперше її відзначили у 1999 році і присвятили гарному настрою. Про історію свята і роль посмішки на обличчях полтавців розповість Крістіна Криженко.

7 жовтня 2011, 17:03

У Полтаві другий рік поспіль – нова премія для художників

Полтавський Художній музей (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка заснував премію, яка теж носить ім'я видатного художника-передвижника Миколи Ярошенка. У яких номінаціях присуджується премія та як стати номінантом, знають наші кореспонденти.

7 жовтня 2011, 17:04

Художник Юрій Самойленко відзначив 65-річний ювілей

65-річний ювілей 6 жовтня відзначив відомий художник, голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко. В честь Дня народження у Художньому салоні митець організував персональну ювілейну виставку, так званий звіт за весь період своєї творчої діяльності.

7 жовтня 2011, 17:06

У Полтаві вшанували гривню

День гривні у Краєзнавчому музеї відзначив Полтавський національний технічний університет. Серед гостей заходу – працівники Нацбанку України у Полтавській області, дирекція музею, викладачі та студенти.

7 жовтня 2011, 17:08

В ПУЕТі відкрили окрему читальну залу для викладачів, магістрів і аспірантів

Відкритий доступ до п'яти тисяч примірників, міжбібліотечний абонемент, інформаційно-довідкова служба, WiFi. Це те, чим нині може похвалитися читальна зала у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Тут все за найвищим європейським рівнем створили для науковців вишу. Більше розкажуть наші журналісти.

7 жовтня 2011, 17:09

26 технікумів та коледжів Полтавщини представили свої досягнення в аграрній академії

Виставка пройшла у рамках відкриття засідання Спілки голів Рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Відвідали нараду і наші кореспонденти.

7 жовтня 2011, 17:11

Майже на 20% за останні два місяці знизились ціни на цукор

Разом з цукром в ціни втратили і деякі інші продовольчі товари. Причиною такого спаду спеціалісти називають гарний урожай цукрового буряку та інших зернових на території України. Чи збережеться тенденція до зниження цін та які групи товарів підпали під здешевлення, знає Віталій Артамонов.

7 жовтня 2011, 17:12

У будинку по вулиці Ціолковського,2 ліфт не працює з початку року

«Ходити пішки вже не сила, допоможіть ввімкнути ліфт» – із таким проханням до нас звернулись мешканці будинку по вулиці Ціолковського,2. Там із 3-х під'їздів у 2-х із початку року не працюють ліфти. Мешканці обурені: комунальники полагодити обіцяли, втім, точної дати так і не назвали. Коли ж ввімкнуть кабіну на тросі, намагались розібратись наші журналісти.

7 жовтня 2011, 17:14