Архів новин за 6.10.2011

Школярі Полтави беруть участь у Тижні права

В його рамках у школах відбуваються відкриті уроки та позакласні заходи. Для учнів 8-9 класів влаштовують правові змагання та брейн-ринги, випускникам лекції читають представники управління юстиції. На одному з таких заходів побувала і наша знімальна група.

6 жовтня 2011, 17:32

У Полтаві говорили про другу хвилю економічної кризи

Про теорію і практику у доповідях та дискусіях, а головне – про те, як із найменшими втратами вийти із прогнозованої другої хвилі економічної кризи. Цим питанням присвятили Міжнародну науково-практичну конференцію. Полтавський університет економіки і торгівлі до дискусії запросив фахівців не лише з України, але і семи країн світу. Слухали науковців і наші журналісти.

6 жовтня 2011, 17:35

В Ленінському районі через ревнощі чоловік вбив власну дружину

Залишивши сина без матері, чоловік місяць переховувався від правосуддя, а потім вирішив звести рахунки з життям. Перед самогубством чоловік вирішив попрощатися з сином, але біля свого ж будинку його затримали працівники міліції. Віталій Артамонов про це знає більше.

6 жовтня 2011, 17:37

«Соціальні послуги для вразливих груп»

Саме під такою назвою в Полтаві стартував дводенний міжнародний семінар, куди запросили близько десяти європейських експертів. Чому приїхали саме до нас і який досвід іноземних гостей планують впровадити в нашому регіоні – дізнайтесь із наступного сюжету.

6 жовтня 2011, 17:38

Енергоефективність у бюджетній сфері

Цьому питанню присвятили семінар, що пройшов на базі Полтавської облдержадміністрації. Які програми вже виконує область і за яких умов може розраховувати на додаткові кошти – знають наші журналісти.

6 жовтня 2011, 17:40

Громадська Рада при Полтавському міськвиконкомі – з новим головою

Справжня революція сьогодні відбувалася у сесійній залі Полтавської міської ради під час засідання Громадської Ради при міськвиконкомі. Головне питання засідання – довіра до голови ради та подальші шляхи розвитку дорадчого органу.

6 жовтня 2011, 17:42

У кредитній сфері України незабаром відбудуться радикальні зміни

У вересні Верховна Рада України прийняла новий Закон «Про захист прав кредиторів та споживачів фінансових послуг». З часу набуття його чинності державу чекає низка змін у відносинах банківських установ та споживачів кредитів. Більше про них – у наступному сюжеті.

6 жовтня 2011, 17:44

Мешканці будинку по вулиці Шевченка, 128 три дні живуть без газу

Мешканці чотириповерхівки по вулиці Шевченка, 128 вже три дні не можуть помитися та приготувати їжу – їх відключили від газопостачання. Ситуація зайшла у глухий кут: люди не впускають у квартири працівників «Полтавагазу», які без перевірки усіх помешкань не відновлюють газопостачання. У проблемі намагалися розібратися наші журналісти.

6 жовтня 2011, 17:45