Архів новин за 5.10.2011

«Я хочу жити в якісному світі»

8 кращих робіт юних митців Полтавського краю представлять наш регіон у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у Києві. Роботи призерів регіонального етапу конкурсу бачили наші кореспонденти.

5 жовтня 2011, 17:16

Скоїв злочин – можна і помитися

Це про підозрюваного чоловіка, якого мешканка селища Котельва виявила у себе в ванній кімнаті. Він не тільки скористався ванною, але і завчасно вкрав у господарки квартири її золоті прикраси та деякі речі.

5 жовтня 2011, 17:18

Осінній призов розпочато

Майбутні солдати прибувають до розпридільних пунктів у Полтаві. Скільки хлопців з Полтавської області йде восени в армію та які тенденції спостерігаються в військовій службі сьогодення знає Віталій Артамонов.

5 жовтня 2011, 17:20

Щорічно тільки у Полтавській області накопичується 1,5 мільйона кубічних метрів твердих побутових відходів

Питання утилізації сміття вирішували на Спільному засіданні Регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області та Регіонального відділення Асоціації міст України «День діалогу». Слухали доповідачів і наші кореспонденти.

5 жовтня 2011, 17:25

Під судом знаходяться невинні

Під таким гаслом на початку тижня пройшло пікетування будівлі Полтавської обласної прокуратури вкладниками кредитної спілки «Лубно». Останні вимагають від прокуратури притягнути до відповідальності тих, хто насправді розкрав кошти вкладників. Внести ясність у слідство та відповісти на питання журналістів погодилися в Полтавській обласній прокуратурі.

5 жовтня 2011, 17:30

Грибний сезон-2011

Фахівці галузі охорони здоров'я із занепокоєнням очікують сезонного явища – грибів. Дощів було ще не надто багато, втім, на території Полтавської області вже були зафіксовані випадки отруєнь. Що робити, аби вберегти себе від ймовірної біди – у матеріалі наших журналістів.

5 жовтня 2011, 17:32

Вакцинація проти грипу –«за» чи «проти»?

Ці питання починають хвилювати практично кожну людину, яка слідкує за своїм здоров'ям. Думки спеціалістів та пересічних громадян, плюси та мінуси вакцинації. Все це в нашому наступному сюжеті.

5 жовтня 2011, 17:34

Опалювальний сезон в полтавських дитсадочках ще не розпочався і невідомо, коли розпочнеться

А тим часом середньордобова температура з кожним днем за даними метеорологів опускається все нижче і нижче. Так 1-го жовтня середньодобова температура становила 12 градусів по Цельсію, а вже через два дні вона трохи вище, аніж 8 градусів.Звертаються до редакції студії і стурбовані батьки. Коли ж таки ввімкнуть опалення в дитсадочках намагався з'ясувати Руслан Гунько.

5 жовтня 2011, 17:37