Архів новин за 4.10.2011

4 жовтня в усьому світі відзначається День захисту тварин

Покликаний він об'єднувати зусилля людей у справі збереження тваринного світу планети. Скільки рідкісних тварин Полтавщини охороняється Червоною Книгою України, знають наші журналісти.

4 жовтня 2011, 17:08

У Полтаві почалася «буремна осінь»

Стараннями обласного Полтавського архіву та Краєзнавчого музею в обласній державній адміністрації відкрилась виставка документів під назвою «Буремна осінь 1941». На ній представлені копії офіційних паперів часів окупації Полтавщини та Великої Вітчизняної війни.

4 жовтня 2011, 17:09

У Полтаві студентам-першокурсникам допомагають адаптуватися до навчання

Пройшов перший місяць навчального року. Для багатьох полтавських першокурсників він виявився досить важким періодом адаптації у новій для себе атмосфері. Щоб швидше вжитися у роль студента, за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді працює «Студентська служба», яка нині реалізує програму «Адаптив». Як проходить процес адаптації, бачили наші журналісти.

4 жовтня 2011, 17:11

79 нещасних випадків за 9 місяців поточного року сталось на підприємствах нашого міста

Серед основних причин такої статистики фахівці називають власну необачність травмованих, недотримання правил безпеки і алкогольне сп'яніння. Про те, як їх уникнути і зберегти здоров'я працюючих, говорили на засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

4 жовтня 2011, 17:13

В облдержадміністрації вирішували, як боротися з грипом

З грипом боротимуться профілактичними методами, а з епідпідйомами справлятимуться за допомогою карантинів та вакцинацій. Про це сьогодні на селекторній нараді повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль. Детальніше про загальну ситуацію з грипом в області та про шляхи запобіганню епідемії, які обрала влада, – в наступному сюжеті.

4 жовтня 2011, 17:14

Мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 94 більше тижня намагаються без вагомої причини не виходити з квартир

Причина – у забитій каналізації. Довгий час проблему людей, кажуть вони, у житлово-експлуатаційному об'єднанні №4 просто ігнорували. Чому так сталося, намагався з'ясувати Руслан Гунько.

4 жовтня 2011, 17:16

Вулицею Сінною сьогодні вдень не курсували тролейбуси

Маршрутки та автобуси – лише ці види громадського транспорту сьогодні вдень курсували вулицею Сінною. Що ж до тролейбусів, то їх з 9.00 до 17.00 години на цьому маршруті не було. Причину з'ясовували наші журналісти.

4 жовтня 2011, 17:17

Рік тому не стало Олександра Онищенка

Рівно рік тому не стало видатного вченого, Почесного громадянина Полтави, професора, Заслуженого працівника освіти, а в минулому – ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олександра Онищенка. Роковини такої трагічної для навчального закладу дати вшанували у виші розширеним засіданням.

4 жовтня 2011, 18:58