Архів новин за 3.10.2011

У Полтаві немає умов для заняття паркуром

Паркур – слово для багатьох незрозуміле. Багато чули щось подібне, але що воно таке – достеменно не знають. Для носіїв же культури паркур – це цілий світ і стиль життя. Більше про цей спорт вулиць знає Віталій Артамонов.

3 жовтня 2011, 16:54

В Полтаві на майже 30 спеціалістів, підготовлених за напрямом «Державна служба», стане більше

Тільки 1% полтавських держслужбовців за минулий рік отримали освіту за спеціальністю «Державна служба» у київських, харківських та дніпропетровських навчальних закладах. Цей навчальних рік обіцяє підготувати ще 29 спеціалістів за напрямом «Державне управління» – тепер у стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Як вітали новоспечених студентів, бачили наші кореспонденти.

3 жовтня 2011, 16:56

У Миргороді в ДТП загинуло 4 людини

Аварія за участю автомобіля BMW та «КАМАЗа» сталася днями у місті Миргород. Результат зіткнення – четверо загиблих та двоє поранених. Більше про це – у наступному сюжеті.

3 жовтня 2011, 17:00

Про дороги, боротьбу із амброзією і нещасні випадки за звітний період

Таким був порядок денний апаратної наради у Полтавській облдержадміністрації. Слухали доповіді посадовців і наші журналісти.

3 жовтня 2011, 17:01

Впродовж останніх двох тижнів на деяких сміттєвих майданчиках в Полтаві з'являються спеціальні контейнери під ПЕТ-пляшки

Про мету такого заходу та подальшу долю поліетиленових відходів дізнавалися наші кореспонденти.

3 жовтня 2011, 17:03

У мешканців будинку по вулиці Уютній, 25 – спільні проблеми

Ви – остання інстанція, допоможіть знайти винних і вирішити проблеми нашого будинку. Це – про лист мешканців будинку по вулиці Уютній, 25 до нашої студії. У сімдесят двох сімей будинку тут проблеми спільні: 3 тижня немає гарячої води і більше 2-х місяців не працює ліфт. У ситуації розбиралася Крістіна Криженко.

3 жовтня 2011, 17:04

Сьогодні зранку будівлю Полтавської обласної прокуратури пікетували вкладники кредитної спілки «Лубно»

Вони вимагали переглянути результати слідства з приводу діяльності керівників спілки та притягнути до відповідальності справжніх злочинців. На думку пікетувальників, справжні шахраї наразі перебувають на свободі, а правоохоронні органи на це ніяк не реагують. Руслан Гунько про це знає більше.

3 жовтня 2011, 17:06

З 1 жовтня в Україні зросла мінімальна заробітна плата

Нині маємо плюс 25 гривень, тож в сумі виходить 985 гривень. Це – без відрахування податків, тож на руки виходить близько 800 гривень. Наразі це – вже четверте зростання «мінімалки» за рік, але не останнє. Іще 19 гривень планують додати із 1 грудня. Чи можна прожити і що можна купити за визначений законодавством мінімум – досліджували Крістіна Криженко та Євген Серба.

3 жовтня 2011, 17:14