Архів новин за 5.01.2011

Новий Рік вже наступив, а його продовжують яскраво відзначати не тільки в будинках творчості

Новорічна казка в торговельно-розважальному центрі «Екватор» на льодовому майданчику зібрала чимало полтавців. Адже не кожного дня на ковзанці можливо побачити справжнє театральне дійство. Побували на новорічній казці «Пригоди Маші та Віті» і наші журналісти.

5 січня 2011, 15:56

Хлопцям - книжки про техніку, дівчаткам - романи та фантастику

З такими подарунками до бібліотеки-філіалу для дітей № 10 завітали представники благодійного фонду «Жіноча рада». Причому, у дарунок закладу меценати передали не аби що: юні читачі самі повідомили благодійників, які книжки хочуть прочитати.

5 січня 2011, 15:58

Своя традиція святкувати Новий рік та Різдво Христове у Палаці дитячої та юнацької творчості

Там вже традиційно підготували виставу для маленьких діточок. Цього року таке дійство було особливим, адже на сцені палацу справжній мюзікл - "Лускунчик". А окрім святкової вистави на малечу чекали ще й солодкі подарунки. Завітали на свято в Палац дитячої та юнацької творчості і наші журналісти.

5 січня 2011, 16:17

Свій день народження 5-го числа святкує і інший освітлюючий об'єкт

Він не відноситься до медичної галузі, втім, більшість городян без його допомоги вечірнього часу не уявляє. Мова про вуличні ліхтарі. Про історію створення цих світлоточок і нинішнє життя-буття полтавських ліхтарів дізнавалась Крістіна Криженко.

5 січня 2011, 16:21

5 січня – день, коли винайшли рентгенівські промені

Сталося це у 1895. Першовідкривачем вважається український фізик Іван Пулюй. Свої досягнення він представив німцю Вільгельму Рентгену, який назвав їх Х-променями і написав про них першу статтю. Його ім'ям винахід і назвали. Тоді ніхто і подумати не міг, наскільки вони стануть у нагоді.

5 січня 2011, 16:22

Полтавці продовжують хворіти

Залишилося недовго - лікарі кажуть, що епідемія ГРВІ іде на спад, зате ГРИПу не зареєстровано зовсім. Поки хворі одужують, медики вже готуються до наступної, третьої хвилі. Що потрібно, щоб пережити її із мінімальною шкодою - дивіться у наступному сюжеті.

5 січня 2011, 16:26

З 1 січня 2011 року в Україні фізичні особи можуть брати кредити в іноземній валюті

Таким чином з цього року припиняє дію закон, що дозволяв банкам кредитувати населення лише у національній грошовій одиниці - гривні. Чи популярні кредити в іноземній валюті серед громадськості і чи вигідно це вітчизняним банкам у сюжеті Руслана Гунька.

5 січня 2011, 17:02