Архів новин за 29.01.2011

У Полтаві вшанували героїв бою під Крутами

Мало хто пам'ятає, а дехто й не здогадується про долю перших борців за Незалежність України. Вшанувати пам'ять героїв бою на Крутянському полі у приміщенні Малої академії мистецтв зібралися представники 5 громадських організацій патріотичного спрямування та молодь.

29 січня 2011, 15:10

27-28 січня у Галереї мистецтв проходила експозиція переможців міських етапів художніх конкурсів

На виставці презентували найкращі роботи школярів у номінаціях «Моє рідне місто», «Вишневий пензлик», «Професія моєї мрії». Погляд юнацтва на сучасне життя намагалися впіймати Олександр Крумін та Сергій Сепітий.

29 січня 2011, 15:22

Четвертий рік поспіль Полтава стає справжньою столицею сала

Її центральна вулиця на один день перетворюється на супермаркет, де головні продукти – це різноманітні вироби з сала. Така увага до споконвічної української страви супроводжується святковими заходами, а полтавці при цьому мають нагоду спробувати найекзотичніші види сала. Як з-поміж такого різномаїття вибрати найкраще, дізнавався Руслан Гунько.

29 січня 2011, 15:23

Вбивство через образу сталося у селищі Рибці

Звичайна забудькуватість коштувала власнику ДВД-програвача власного життя. Вбивцею ж став його товариш. Більше про цю історію знає Руслан Гунько.

29 січня 2011, 15:27

Освітяни міста систематично проводять різноманітні виховні години зі своїми учнями

Принаймні, саме так стверджують у Розсошенській гімназії. Цими днями у закладі одну із виховних годин провели й інспектори Київського райвідділу МНС.

29 січня 2011, 15:29

Кінець 2010 року для педагогічних працівників ознаменувався змінами

У переддень нового року з'явилося нове положення щодо їх атестації. Цього тижня на спеціальній нараді керівників навчальних закладів міста вчителів ознайомили із нововведеннями. Більше про них тепер знають і наші журналісти.

29 січня 2011, 15:30

В Октябрському районі пройшла звітно-виборна конференція Спілки воїнів-інтернаціоналістів

Переобрання голови та підготовка до відзначення чергової річниці виводу радянських військ з Афганістану – такими були основні питання на черговій звітно-виборній конференції Спілки воїнів-інтернаціоналістів Октябрського району Полтави. Як це було та хто віднині керуватиме громадською організацією, дивіться далі.

29 січня 2011, 15:32

Відстоювати свої конституційні права українців навчатимуть в «Академії практичної адвокації»

Декілька громадських організацій об'єднуються, маючи на меті навчити українців відстоювати свої конституційні права. З 17 лютого по всій території держави стартує «Академія практичної адвокації», де готуватимуть фахівців із впливу на владу.

29 січня 2011, 15:34