Архів новин за 25.01.2011

На Полтавщині живуть справжні наукові генії та раціоналізатори

Останні зібралися на зліт у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Тут 41 учасник представив на розсуд компетентного жюрі власні винаходи. Підсумком дводенного розгляду учнівських відкриттів стане вибір найкращих, тих, які представлятимуть нашу область на всеукраїнському рівні. Побували на відкритті зльоту і наші журналісти.

25 січня 2011, 17:36

Студенти ПНТУ імені Кондратюка відзначають День покровительки вищої школи по-своєму: тут провели КВН серед команд вузу

Родзинкою програми став виступ срібного призера Центральної Слобожанської ліги КВН АМІК, збірної команди ПНТУ, яка нещодавно повернулася із Сочі, де показала гарні результати на 22 фестивалі команд КВН «КіВіН-2011».

25 січня 2011, 17:38

25 січня у православному календарі значиться як Тетянин день

Історія розповідає, що Тетіана, а саме так звучало це ім'я, прийшло до нас із Древнього Риму і перекладається як «миротвориця». Поотягом століть свято набувало видозмін, обростало новими подіями. В сьогоденні Тетяну називають покровителькою інститутів, а 25 січня – Днем студентства.

25 січня 2011, 17:40

У 5 тисяч гривень неповнолітні молодики оцінили життя подружжя пенсіонерів

Після випитої чарки оковитої чоловіки щось не поділили і юнак задушив дідуся. Після скоєного товариші... поїхали розважатися до курортного міста. Подробиці – далі у випуску.

25 січня 2011, 17:45

Громадські активісти б'ють на сполох

Полтавському дендропарку наступного року – півстоліття, а знаходиться зелена зона у не досить привабливому, з точки зору екології, стані. Втім, активісти певні: спільними зусиллями можуть зробити місцевий парк не гірше за Софіївський.

25 січня 2011, 17:48

Понад 21 млн грн необхідно на розвиток дошкільної освіти на Полтавщині у 2011 році

Про це говорили на засіданні постійної комісії облради з питань освіти, науки і культури. А серед пріоритетних напрямків у цій царині – збільшення кількості дитсадочків у селі.

25 січня 2011, 17:49

Чому і з якою метою? На ці питання впродовж всього січня відповідають фахівці Пенсійного фонду

Питання надходять від трудових колективів, де проводяться зустрічі-роз'яснення Пенсійної реформи. У вівторок працівники Київського районного Пенсійного фонду спілкувалися із співробітниками міськвиконкому та представниками галузі культури.

25 січня 2011, 17:51

Неправильно користуєтеся нагрівальним приладом – тоді вони йдуть до вас

Представники «Полтавагазу» припинили подачу блакитного палива до нашого будинку. З такою заявою до редакції нашого телеканалу звернулися мешканці 5-поверхівки по вул. Пушкіна, 64-а. Громадяни повідомили: комунальники без попередження прийшли перевіряти справність газових приладів у квартирах. Натомість, фахівці підприємства стверджують: перевірка планова, тож тим мешканцям, у кого газове обладнання підключене правильно, боятися немає чого.

25 січня 2011, 17:53

У Полтаві сьогодні мітингували

Цього разу – активісти різних політичних сил (зокрема, опозиції). Вони зібрались під стінами Полтавської облдержадміністрації, аби заявити: в Україні мають місце політичні репресії. За кого стояли мітингуючі і якого листа до Києва підготували – знають наші журналісти.

25 січня 2011, 17:55