Архів новин за 24.01.2011

Комп'ютер – теж хвороба

Медики та психологи всього світу б'ють на сполох. Комп'ютерна залежність та синдром патологічної прив'язаності до Інтернету стрімко поширюється. Основна цільова аудиторія - діти та підлітки. Вже понад десятиріччя комп'ютер є чи не основним засобом проведення дозвілля молоді. Про небезпеки, що таїть у собі дитя прогресу, наш наступний сюжет.

24 січня 2011, 15:05

День соборності України гучно відзначили по всій Україні

Втім, природно, найбільше прихильників свята зібралися на майданах столиці. Символічно, що найпотужніше вшанували 22 січня на Софійській площі, де 1919 року і був проголошений Акт злуки. Тут зібралися представники опозиційних політсил, серед яких одними з найактивніших були активісти Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Не впали у бруд обличчям і гості з Полтавщини.

24 січня 2011, 15:23

У пріоритеті – материнство і дитинство

Із коштів, передбачених бюджетом області, завершать вже розпочате – капремонт протитуберкульозного диспансеру, обласної клінічної та психіатричної лікарень. Ці та інші питання стосовно діяльності галузі охорони здоров'я на 2011 рік розглядали на засіданні постійної профільної депутатської комісії обласної ради.

24 січня 2011, 15:26

У Полтаві гостро стоїть питання з об'єктами для вигулювання собак

Щодня центральні парки та сквери стають місцем, де господарі тварин гуляють зі своїми домашніми улюбленцями. Така ситуація не може радувати, адже серед утримувачів чотирилапих друзів є і несвідомі люди, які не прибирають за своїми тваринами у людних місцях. Особливістю цієї проблеми є й те, що законодавчо визначені місця, де вигулювати тварин заборонено, а от місць, де це робити дозволено, немає. Подробиці – у сюжеті Руслана Гунька.

24 січня 2011, 17:38

З 1 січня чекайте на позапланову перевірку податкової

З 1 січня 2011 року податківці мають право проводити позапланові документальні виїзні перевірки платника податку на додану вартість для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку. Підстав до такого рішення декілька, починаючи з підозри, що бюджетне відшкодування ПДВ розраховане з порушенням норм Податкового Кодексу, завершуючи відсутністю протягом попередніх 24 послідовних звітних податкових періодів документальних планових перевірок.

24 січня 2011, 17:42

Було 33 – стало 36

Крім збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги полтавці вже з лютого будуть платити на 3 грн. більше за аналогове кабельне телебачення від компанії «Воля». Нині вартість такої послуги складає 33 грн. Що думають полтавці про таке нововведення та чим мотивують підняття тарифу представники компанії, дізнавалися наші кореспонденти.

24 січня 2011, 17:44

Національна комісія регулювання електроенергетики для Полтави вже двічі переглянула тарифи

По-перше, була видана відповідна постанова стосовно 10% підвищення тарифів «Полтаватеплоенерго» у бік збільшення. Окрім цього, постановою від 20 січня 2011 року для населення з 1 лютого 2011 року НКРЕ збільшила і тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

24 січня 2011, 17:47

Баночному пиву бути!

Саме так вирішили підприємливі американці 24 січня 1935 року і випустили першу партію баночного пива під назвою «Вершковий ель Крюгера» у штаті Вірджинія.

Інновація припала до смаку населенню і вже через півроку збут пива у металевих банках в 5 з половиною разів перевищив колишній продаж. Більше про історію пива у металевих, і вже тільки з часом – алюмінієвих банках – далі у випуску.

24 січня 2011, 17:58