Архів новин за 22.01.2011

Доброту вихованцям школи-інтернату №2 дарував Полтавський міський центр для сім'ї, дітей та молоді

Історія Різдвяних свят, традиції українського народу та проповідь святого отця, вручення подарунків та феєрична концертна програма – таким запам'ятають завершення різдвяного циклу свят двісті дітлахів школи-інтернату.

22 січня 2011, 14:08

У Полтаві відбувся сольний концерт молодого талановитого піаніста Дениса Жданова

Присвятили його дням жалоби за колишнім полтавським керманичем Анатолієм Кукобою. За словами Народного артиста України Германа Юрченка, музика Шопена, яка звучала на концерті, завжди лунала у дні великої скорботи. Не стихала вона й цього разу.

22 січня 2011, 14:10

43-річний мешканець Глобинщини через ревнощі застрелив цивільну дружину

Він хотів повернути втрачене кохання, натомість, назавжди втратив колишню співмешканку, а невдовзі має шанси надовго втратити свободу. 43-річний мешканець Глобинщини через ревнощі застрелив цивільну дружину, а потім намагався вкоротити віку й собі, але залишився живим. Нині, прийшовши до тями після тривалого лікування, чоловік клянеться: вбивати не хотів, але все вирішив нещасний випадок.

22 січня 2011, 14:12

Полтавський «Приватбанк» підбив підсумки за 2010 рік

«Надалі розширювати клієнтську базу і залишити індивідуальний підхід до кожного клієнта» – під цим гаслом планує і надалі працювати «Приватбанк». Про підсумки 2010 року і плани на рік поточний говорили на підсумковій нараді фахівці Полтавського Головного регіонального управління банку.

22 січня 2011, 14:14

В обласній раді знову говорили про борги

Підвищення тарифів за опалення та гаряче водопостачання – таким було основне питання порядку денного чергового засідання постійної комісії Полтавської облради з питань житлово-комунального господарства. Керівники профільних підприємств області запевняють: для того, аби їхнім установам хоч якось зводити кінці з кінцями, необхідно підвищити тарифи хоча б на 10%.

22 січня 2011, 14:30

Полтавський осередок «Фронту змін» на Соборному майдані склав карту України

Не тільки вшанувати пам'ять предків, але і відновити події 92-річної давнини взялися члени Полтавського обласного осередку політичної партії «Фронт змін». У день Соборності України під державними і партійними прапорами вони провели урочистий мітинг із молебнем. Побувала на заході наша знімальна група.

22 січня 2011, 14:31

22 січня українська громада відзначає День Соборності

Як і кожного року, представники міської та обласної влад, громадськість та молодь міста поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку.

22 січня 2011, 14:34