Архів новин за 21.01.2011

У Полтаві поставлять пам'ятник Анатолію Кукобі і на його честь перейменують одну з вулиць

Звістка про смерть колишнього міського голови Полтави Анатолія Кукоби й досі є найбільш обговорюваною серед громади темою. Втім, нині на перший план виходить питання увічнення пам'яті покійного. Зокрема, нинішня міська влада планує зробити це шляхом перейменування однієї з вулиць та встановлення на ній пам'ятника Анатолію Тихоновичу. Що це за вулиця – дивіться далі.

21 січня 2011, 14:48

З новими тарифами – на сесію

Головне – підняття тарифів підприємства «Полтаватеплоенерго» і виконання профільних програм – в такому руслі наразі готуються до наступної сесії обласні народні обранці. На засіданнях – гарече обговорення того, що було виконано, і плани на майбутнє. Зокрема, прийняття нових програм. Побували на постійних депутатських комісіях в облраді й наші журналісти.

21 січня 2011, 15:00

Боротися з хворобами буде не лише медицина

Проблема боротьби з туберкульозом та ВІЛ/СНІДом завжди гостро стояла в українському суспільстві. Тим паче, що сфера медицини в країні знаходиться на етапі реформування та постійного розвитку. Тому на останньому засіданні Громадської Ради при Головному управлінні охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації присутні представники громадських організацій та медики обговорювали подальшу співпрацю для покращення результатів у боротьбі з хворобами. Більше у сюжеті Руслана Гунька.

21 січня 2011, 15:03

По кілька тисяч гривень на день примудрялися заробляти на території Полтавщини двоє гостей з сонячної Грузії

Втім, прибуток отримували не легальною працею, а шляхом пограбувань квартир та автомобілів. Одного разу навіть 4 тис. доларів США за раз поцупили. Втім, нині великі суми вкраденого можуть обернутися для кавказців на суттєві терміни позбавлення волі.

21 січня 2011, 15:34

Нинішніх абітурієнтів – у полтавські першокурсники

Аби одинадцятикласники на наступний навчальний рік надали перевагу своїм вишам, а не їхали здобувати вищу освіту до інших міст, у Полтаві пройде виставка-презентація «Освіта 2011». Цей захід вже традиційний, проведуть його наприкінці лютого. Втім, готуватися до нього вже розпочали.

21 січня 2011, 16:07

21 січня – один із найприємніших днів у році – Міжнародний день обіймів

Заснований як національне свято у США в 1986 році, цей привід почав стрімко крокувати планетою. Незважаючи на ранній вік свята, його автор залишається невідомим, історія говорить лише, що це були студенти. У темі обіймів розбиралася Крістіна Криженко.

21 січня 2011, 17:07

Першим заступником голови Полтавської ОДА буде Віктор Животенко

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко вирішив на початку 2011 року поспілкуватися не тільки з журналістами, але й з інтернет-користувачами. Так під час онлайн-інтернет-конференції губернатор Полтавщини розповів про кадрові зміни в апараті та пояснив причини підвищення цін на комунальні послуги. Все це – у наступному сюжеті.

21 січня 2011, 17:25

У Полтаві пройшла прес-конференція переможця Всеукраїнського конкурсу «Танцють всі – 3» Олександра Геращенка

Юнак розповів журналістам, як уродженець з Хоролу йшов до омріяної перемоги у наймасштабнішому денс-шоу країни, та поділився своїми планами на майбутнє. Більше – у нашому наступному сюжеті.

21 січня 2011, 17:55