Архів новин за 20.01.2011

У Полтаві триває практика проведення засідань «круглих столів», на яких обговорюється майбутня Пенсійна реформа

Альтернативи їй немає, стверджують працівники Пенсійного фонду, втім, врахувати думку людей все ж беруться. Цього разу у редакції газети «Зоря Полтавщини» записували побажання журналістів.

20 січня 2011, 15:17

Молодь, а особливо студентство – до активної роботи

Профільне управління облдержадміністрації вирішило активізувати зусилля громадських організацій для вирішення їх власних потреб. Останні 2 роки, зазначають фахівці, студентство не надто активне. Хоча для них вже підготували план заходів на поточний рік і пропонують вносити до нього свої пропозиції.

20 січня 2011, 15:18

20 січня Полтава прощалася з колишнім мером обласного центру Анатолієм Кукобою

20 січня Полтава вибилася зі звичного ритму життя обласного центру. Більша половина мешканців міста, від перших осіб до звичайних громадян, а також гості зі столиці прямували до Палацу «Листопад», де громада проводжала в останню путь колишнього мера Полтави Анатолія Кукобу.

20 січня 2011, 15:30

У полтавських правоохоронців на меті – попередити дитячу злочинність

Для того й проводять зустрічі за участю школярів та їх батьків. Нещодавно одна з таких відбулася у 23 загальноосвітній школі Полтави.

20 січня 2011, 16:25

20 січня православна церква вшановує пам'ять Іоана Хрестителя

20 січня, наступного після Богоявлення (чи Водохреща) дня, православна церква вшановує пам'ять Іоана Хрестителя. Саме він передрікав пришестя Ісуса Христа та хрестив його. Пророка та мученика Іоана Хрестителя вважають другим святим після Діви Марії.

20 січня 2011, 16:50

Інтернет – місце заробітку на довірливості для злочинців ХХІ-го сторіччя

У сучасному світі придбати будь-які речі дуже легко. Адже на допомогу покупцю приходять нові технології, а саме – інтернет, де користувачеві доступне ціле розмаїття продукції. До того ж, зазвичай, – за більш дешевими цінами. Користуються цим і злочинці ХХІ-го сторіччя, для яких всесвітня мережа давно вже стала місцем для заробляння грошей на довірливих людях. Про те, як вберегтися від обману при покупці в інтернеті, – в сюжеті Руслана Гунька.

20 січня 2011, 17:13

Полтава перетнула епідпоріг захворюваності на грип на 50%

Це, наголошують фахівці, – не епідемія, а сезонний ріст захворюваності. Більш напружену ситуацію із досвіду прогнозують на початок лютого.

Яких правил дотримуються полтавці і якими засобами радять користуватися фахівці в боротьбі із недугою – далі у сюжеті.

20 січня 2011, 17:30

У Полтавському Художньому музеї «Галерея мистецтв» презентували книгу Сашка Лаврентьєва

Подія знаменна для кожного поета, проте Сашкові побачити свою першу збірку не вдалося. Життя хлопця обірвалося, так і не встигнувши розквітнути, проте по собі він залишив могутній спадок із віршів та листів до друзів.

20 січня 2011, 18:19