Архів новин за 19.01.2011

56 полтавських хлопців і дівчат відправилися до різних військових навчальних центрів країни

Вони – новоприйняті військові-контрактники. Після тримісячного навчання вони перейдуть уже до тих військових частин, куди проходили відбір. Звідси почнеться їхня військова кар'єра.

19 січня 2011, 14:14

Є така традиція – відзначати Водохреще пірнанням в ополонку

Одне з найпопулярніших місць для такої процедури у полтавців – центральний пляж. От і цього року на ньому зібралося чимало любителів екстримальних відчуттів, серед яких багато й таких, хто пірнав вперше. До того ж, саме на центральному пляжі міста пірнав до ополонки й очільник міста.

19 січня 2011, 14:23

19 січня за новим стилем святкується Хрещення Господнє або Богоявлення – одне з Великих християнських православних свят

Цього дня у Макарієвському соборі Полтави Архієпископ Полтавський та Миргородський Филип відправив урочисту службу з освячення води. За християнськими православними віруваннями, саме у цей день Господь посилає свою благодать на живильну вологу. Вірян з цієї нагоди на подвір'ї церкви зібралося не менше, ніж на Великдень чи Різдво.

19 січня 2011, 16:19

На заводі продтоварів «Світанок» освячували воду

Тут священнослужителі божу благодать прикликали на життєдайну рідину, що розливається на «Світанку». Керівники підприємства певні: добра традиція і працівників заводу на добрі справи благословляє, і споживачам користь несе.

19 січня 2011, 16:25

Тема для обговорення номер один у різних колах – пенсійна реформа

Переваги і, головне, необхідність останної цього разу фахівці доносили широкому загалу через ЗМІ. Говорять: головна проблема – це поверхневе розуміння полтавцями, зокрема, змін. Дивитися ж, переконують, слід у корінь – на економічну природу реформи.

19 січня 2011, 16:46

Жінкам народжувати стане не вигідно?

Однією зі змін у пенсійному законодавстві, яка активно обговорюється нині, є і пропозиція авторів проекту, обраховуючи розмір пенсії, не брати до уваги період, коли жінка перебувала у відпустці по догляду за дитиною. Противники нововведення вважають норму мало не порушенням прав жінок, тоді як захисники переконують: кожна зміна буде врегульована і не принесе шкоди громадянам при виході на заслужений відпочинок.

19 січня 2011, 16:51

Обидва – Володимира, і обидва захоплені написанням дитячих пісенників

Слова на них – від майстра пера Володимира Тарасенка, музика – Володимира Раковського. На творчому вечорі митців з нагоди презентації нової збірки побувала наша знімальна група.

19 січня 2011, 16:55

У Полтаві діє патронажна служба, яка допомагає наркозалежним удома

Полтава – перше місто в Україні, де патронажна служба допомоги почала надавати свої послуги людям, які потребують особливої уваги. Так при благодійній організації «Світло надії» така служба працює з чималою кількістю споживачів ін'єкційних наркотиків, які не відмовляються від такої шкідливої звички. До того ж, робота патронажної служби допомагає у профілактиці поширення таких небезпечних хвороб, як ВІЛ/СНІД та туберкульоз.

19 січня 2011, 17:22

250 тисяч гривень – за 5 хвилин

Як і в благодійників, котрі хворим на ВІЛ/СНІД допомагають, вистачає роботи і у правоохоронців. Хоч будень, хоч свято, а злочинців ловити треба. Що люди у погонах і роблять. От і нещодавно співробітники управління по боротьбі з оргзлочинністю затримали угруповування, яке займалося крадіжками. Останньою здобиччю молодиків стали кілька кілограмів виробів із золота та срібла, «впольованих» ними у ювелірній майстерні.

19 січня 2011, 17:27