Архів новин за 18.01.2011

Керівники області і профільних управлінь готуються до виставки

Вона проходитиме всьоме і матиме назву «Нафтогазсервіс». Більше про підготовку до неї і загальний стан нафтогазового комплексу Полтавщини говорили на нараді під головуванням зступника губернатора Бориса Галушка.

18 січня 2011, 12:54

Наразі за ними ганяється все КАТП

Вчорашні зимові красуні, основна прикраса полтавських осель, ялинки, наразі – біля контейнерних маданчиків. Цьогоріч, говорять комунальники, чи то штрафи вплинули на сумлінність, чи просто захотілось чистоти – новорічні красуні складують на купки. Шукати довго їх не доводиться.

18 січня 2011, 14:30

Освітяни своїми проблемами ділилися з представниками полтавських ЗМІ

Мета зустрічі керівника Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти – через телерадіопростір повідомити цьогорічним випускникам про зміни у реєстрації і проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Перша порада для завтрашніх абітурієнтів – починайте реєструватися. Цьогоріч, розповідають фахівці, це зробити ще зручніше.

18 січня 2011, 15:26

Понад 4,5 тисячі відвідувачів прийняли на свята 5 комунальних музеїв Полтави

Такі цифри наводять в управлінні культури Полтавського МВК. Не в останню чергу така відвідуваність була через те, що за весь означений період музейні заклади обласного центру мали лише 1 вихідний – 1 січня.

18 січня 2011, 15:45

14 немовлят, порівну хлопчиків і дівчаток, – такий подарунок отримало наше місто у перший день нового року

Аби віддячити молодим батькам за такий презент, представники міської влади в урочистій атмосфері привітали щасливі родини. За традицією, віншували не лише добрим словом, а й тисячею гривень.

18 січня 2011, 16:13

Тарифи «Полтаватеплоенерго» зросли на 10%

В обласній раді готуються до наступної сесії. Питання для обговорення номер один – підвищення тарифів «Полтаватеплоенерго» на 10%. Це, наголошують фахівці, – не затвердження нового тарифу, а його введення на територію області згідно з відповідною постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України. Спеціалісти певні, таке рішення – половинчасте, адже щоб покрити всі збитки, тариф необхідно підняти відсотків на 50%. Чому ж виникла така ситуація, адже споживачі області мають дев'яносто дев'яти відсотковий рівень розрахунків, – говорили на засіданні депутатських комісій.

18 січня 2011, 16:34

Пенсійна реформа – добре чи погано

Відповідь на це питання покликані дати громадські обговорення, котрі цими днями проводяться серед різних категорій населення. 18 січня майбутні зміни до порядку нарахування пенсії за віком обговорювали освітяни Київського району Полтави. Слухали їх і наші кореспонденти.

18 січня 2011, 17:08