Архів новин за 17.01.2011

Автомобільний бізнес – справа прибуткова

Цю тезу доводить і діяльність однієї з фірм у Кременчуці. Спритні підприємці переобладнували старі вантажівки «КРАЗ» та продавали суттєво оновлені транспортні засоби. Щоправда, як виявили податківці, права на проведення таких операцій бізнесмени не мали. Тож, нині вирішується питання про порушення кримінальної справи.

17 січня 2011, 14:36

З трьох ДТП, які сталися з початку року на території області, одна – з вини пішохода

Той переходив дорогу у невстановленому місці. Аби ж подібних порушень на шляхах було менше, щотижня працівники Державтоінспекції проводять рейди у рамках операції під назвою «Пішохід». Кого впіймають - тому можуть і усне попередження надати, а можуть і адмінпротокол скласти.

17 січня 2011, 14:37

З минулого року на Грабчака, 13 не працює ліфт

«До вас звернулись, як до останньої інстанції». Із такими словами до нашої редакції зателефонували мешканці будинку по вулиці Грабчака, 13. Вже традиційно, кажуть, їхні нарікання – на роботу комунальників. Цього разу це несправність ліфту, вона – ще з кінця 2010 року. Про причини поломки і терміни її усунення дізнавались наші журналісти.

17 січня 2011, 14:40

Різдвяні свята – гарна нагода для людини збагатити власний духовний світ

Не в останню чергу – і завдяки музиці. Наприклад, такій, що звучала ввечері 16 січня зі сцени Палацу дозвілля «Листопад». Тут відбувся різдвяний вечір духовної та вокально-хорової музики. Організатори та учасники концерту певні: такі заходи мають свого постійного глядача.

17 січня 2011, 15:10

Небезпека над головою

Мова про бурульки. Нині на них можна натрапити на кожному кроці, лідер за їх чисельністю – приватний сектор. Хто має збивати ці «зимові подарунки» і які штрафи передбачені законодавством за їх наявність – тему досліджували наші журналісти.

17 січня 2011, 15:53

Вбивство через цигарку

Літнє подружжя з села Харсіки, що у Чорнухинському районі, розплатилося життям лише за те, що 62-річний господар помешкання не пригостив молодого сусіда цигаркою. Шокуюче вбивство сталося через горілку: як з'ясували правоохоронці, 23-річний злочинець раніше вже мав серйозні проблеми з оковитою. Нині вони сприяють тому, що у чоловіка будуть дуже серйозні проблеми з законом.

17 січня 2011, 16:45

В Україні збільшено одноразову допомогу при народженні дитини

Головний фінансовий документ країни – бюджет 2011 року – хоч і назвали напруженим, втім, окремі виплати вдалось збільшити. Відтепер родина при народженні першої дитини отримає на 7 тисяч гривень більше, ніж минулоріч. До кінця року виплати для батьків першого немовляти зростуть ще на 2 тисячі. У своїй пропорції збільшені виплати і при народженні другої, третьої і кожної наступної дитини. Більше про порядок оформлення документів і суми знають наші кореспонденти.

17 січня 2011, 17:08

Збільшили прожитковий мінімум – зросла іще одна виплата – разова допомога від центру зайнятості

Остання буде надаватися тим безробітним, хто перебуває на обліку для відкриття власної справи. Сума для кожної окремої людини, як і раніше, буде обраховуватись індивідуально. Втім, отримати бажане можна лише за певних умов. Тему досліджувала Крістіна Криженко.

17 січня 2011, 17:10