Архів новин за 15.01.2011

Такі виставки у Полтаві бувають не часто - це і виставкою назвати важко

Це швидше, інсталяція. Презентація творів мистецтва тут переплелася із екскурсією Галереєю мистецтв, де власне, все і відбувалося. Долучилася до прекрасного і наша знімальна група.

15 січня 2011, 13:55

Не кожен дорослий знає стільки, скільки ці діти

Вони не тільки колядувати та щедрувати вміють - у кращих традиціях нашого народу, а ще й з 4 років українських письменників вивчають. Бо їх дитячий садочок - підшефний музею Панаса Мирного. Сюди вони і прийшли в першу чергу - різдвяні свята відзначати.

15 січня 2011, 13:56

У Полтаві вперше провели міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Цей захід, розповідають організатори, має ряд відмінностей від інших конкурсів. Тут від учасників вимагали не тільки досконалого знання творчості видатного письменника, а і стилістичних навичок різних жанрів.

15 січня 2011, 13:58

Близько 3 тисяч гривень від небайдужих полтавців вдалось зібрати протягом останніх 1,5 місяці в рамках загальноміської соціальної акції «Серцем врятуй життя»

За ці кошти для малечі із діагнозом ВІЛ було придбане харчування і звісно, солодкі подарунки. Процес вручення подарунків в приміщенні Полтавського оласного центру по боротьбі зі СНІДом бачила наша знумальна гурпа.

15 січня 2011, 14:00

Найпопулярніше ім'я, яким називають дівчаток у Полтаві, ось вже сім років є незмінним – Анастасія

Хопчиків батьки найчастіше називають Максимами. У минулому, 2010 році працівники відділів РАЦСу відзначають і тенденцію повернення моди на древні імена. Тему імен дітей, народжених у 2010-му досліджували наші журналісти.

15 січня 2011, 14:01

У цьому відділі їх – восьмеро

Левова частка - жінки, а от робота пов'язана з неабияким психологічним напруженням. Адже вони - працівники відділу оперативного реагування на звернення громадян Полтавського міськвиконкому. Тому, за службовим обов'язком, першими приймають «удар» від тих, хто незадоволений роботою комунальних служб. Нещодавно у означеному відділі підбили підсумки роботи за 2010 рік.

15 січня 2011, 14:29