Архів новин за 13.01.2011

Щедрий вечір 13 січня, за традицією, не обійшовся і без концертного дійства на Театральній площі

Тут все було за традицією: запальні народні пісні, щедрівки, хороводи. І навіть мокрий сніг не відлякав тих, хто цього вечора захотів поринути у вир запального дійства.

13 січня 2011, 17:12

Святки або ж святі дні тривають

Почалися вони Різвдом Христовим, наступна подія - "Василя", або день пам'яті святителя Василія Великого. Завершуються Святки Водохрещем. У народі ці дні називали зимовими празнИками, із ними пов'язані чимало язичницьких звичаїв. Грішне з праведним на святки люди плутають і донині. Одне від іншого намагалася відокремити Олена Ляшенко.

13 січня 2011, 17:24

57 пішоходів загинули минулого року у дорожно-транспортних пригодах на території Полтавщини

Ще 242 людей травмувалися. Таку сумну статистику наводять працівники обласного ДАІ. Холодної ж пори року, коли на вулиці рано сутеніє, а на дорогах слизько, кількість пригод за участю перехожих, традиційно, зростає. Тому фахівці Державтоінспекції вкотре звертаються до громадян з вимогою дбати про власну безпеку.

13 січня 2011, 17:28

У Полтаві з'явилися нові сміттєзвалища та туалети - у самому центрі міста

На них натрапили інспектори з благоустрою - цього разу біля Центрального ринку. Відповідальні особи ховаються за охороною і спілкуватися не хочуть. Подробиці дивіться далі.

13 січня 2011, 17:30

Квитки до полтавських музеїв зросли в ціні на 35%

На культуру не вистачає коштів - тому підвищувати свій культурний рівень стало для громадян дорожче. Квитки до полтавських музеїв зросли в ціні - на 35 відсотків. Хто в цьому винен, і які можливі наслідки для музеїв - дізнайтеся із наступного сюжету.

13 січня 2011, 17:31