Архів новин за 12.01.2011

А у літературно- меморіальному музеї імені Івана Котляревського своя виставка - українського малярства

Картини в цьому стилі колись висіли в кожній хаті. У 60 роках минулого століття їх назвали міщанством і ...поховали. Зараз подібне побачиш не часто: або у приватних колекціях, або ж у музеях.

12 січня 2011, 17:06

Уже вдванадцяте поціновувачі музики і мистецтва зібралися в художньому музеї «Галерея мистецтв» імені Миколи Ярошенка на традиційні «Різдвяні зустрічі»

Цьогоріч свої «Зимові фантазії» митці провели під знаком епохи бароко. Цей стиль представили твори художників того часу, дизайнери одягу і звичайно ж музиканти.

12 січня 2011, 17:08

Доки МНС-ники проводять профілактичну роботу із рибалками, фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» полюють на несумлінних виробників

Цього разу під прицілом – пельмені. Кого перевірили і які порушення знайшли – більше знають наші журналісти.

12 січня 2011, 17:14

Щороку, в зимовий період, водойми міста приваблюють до себе велику кількість поціновувачів сезонної риболовлі

Проте такий вид спорту і дозвілля приховує у собі безліч небезпек. Що саме потрібно знати, виходячи на лід, та як діяти у надзвичайних ситуаціях - у нашому наступному сюжеті.

12 січня 2011, 17:46

Не підуть на зливові решітки новорічні ялинки - вони обігріватимуть комунальників

Деревця не залежуватимуться довго біля сміттєбаків - прибрати їх швидше з'явився стимул. Масове полювання за вічнозеленим паливом почнеться уже наступного тижня. А поки - що підготовчі роботи.

12 січня 2011, 17:49

Дерево замість кольорового металу або як комунальники із кризи виходять

Зливові решітки містом як пропадали так і пропадають - полювальники за металом не сплять. Коштів на нові, чавунні, у міста не вистачає. Щоб не було зайвих дірок на дорогах - вихід знайдено. Який саме - дивіться у випуску далі.

12 січня 2011, 17:51

До 11 лютого при Полтавському міськвиконкомі повинні створити нову громадську раду

Нині подано на розгляд ініціативної групи подано понад 40 заявок від організацій, які бажають бути представлені у дорадчому органі. Втім, не обходиться й без ексцесів.

12 січня 2011, 17:52