Архів новин за 11.01.2011

Привітання до свят - цього разу не дитячі

У центральній міській бібліотеці люди похилого віку для таких же пенсіонерів влаштували концерт. Точніше - колядування, щедрування та віншування зі святками, у кращих традиціях нашого народу.

11 січня 2011, 16:46

11 січня – Всесвітній день «дякую»

Спасибі, дякую, данке, мерсі, сенк-ю, граціе, благодарю - слова вдячності вимовляються людьми здебільшого автоматично та беземоційно. Що означають ці слова для полтавців, звичну формальність задля ввічливості, чи щось нематеріальне та духовне - у Всесвітній день Вдячності намагалися дізнатися наші журналісти.

11 січня 2011, 16:52

Фахівці б'ють на сполох: Полтавщина, яка здавна славиться своїм відмінним екологічним станом фактично потерпає від засилля пестицидів

Лише за останній рік на поля області було завезено більше 2 тисяч тон пестицидів. що на 24%, більше, ніж у 2009-му. Які конкретні заходи впливу для поліпшення ситуації пропонують фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» знають наші журналісти.

11 січня 2011, 16:55

Поки міліціонери за стан громадського порядку дбають, працівники ДАІ проводять профілактичну роботу з наймолодшими учасниками дорожнього руху - школярами

Близько 250 тематичних заходів, у яких взяло участь майже 10 тис. учнів - такий підсумок роботи працівників ДАІ Полтави у сфері профілактики дитячого травматизму на дорогах за 2010 рік. Державтоінспектори твердять: тематичні уроки та бесіди зі школярами ведуть до зниження кількості ДТП за участю дітей. Профілактична робота продовжиться і цього року. На одному із таких заходів побувала і наша знімальна група.

11 січня 2011, 16:58

Стан криміногенної ситуації в Полтавській області у новорічно-різдвяні свята правоохоронці назвали стабільним

За тим, аби мешканці Полтавщини безпечно відвідували масові заходи(яких у першій декаді січня відбулось близько трьохста) слідкувало більше тисячі правоохоронців. Більше про перші девять днів нового, 2011 року з правоохоронної точки зору йшлось на прес-конференції заступника начальника УМВС України в Полтавській області Олександра Острянина.

11 січня 2011, 17:01

Якщо підвищення цін на проїзд - поки ще у проекті, то музичні заняття в естетичних школах для полтавських дітей уже подорожчали

Вартість уроків вокалу чи гри на іструментах тепер - вища на 50 %. Змінилася і дата виплат - розрахуватися треба до 10 числа кожного місяця. Чому так - дізнавалася Олена Ляшенко.

11 січня 2011, 17:15

Ціни на проїзд у громадському транспорті невдовзі можуть зрости

Принаймні, проект рішення Полтавського міськвиконкому "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава" передбачає: в автобусах встановити тариф у 2 грн., у тролейбусах - 1 грн. 25 коп. Коли очікувати підвищення та як ставляться до цього зацікавлені сторони, дізнавалися наші кореспонденти.

11 січня 2011, 17:30