Архів новин за 10.01.2011

Одне із найбільш шанованих християнських свят Різдво Христове люди віруючі справили не лише за родинним колом, а перш за все молитвою

Урочисту літургію відправили у соборі святителя Макарія. Очолив святкову службу Владика Полтавський та Миргородський, Архієпископ Филип. По завершенню служби традиційно віншували прихід Христа колядками.

10 січня 2011, 15:16

Холодно нині не тільки людям - мерзнуть і тварини

Щоб не обморозити лапи-вуха-хвости, дехто приміряє обновки. Комбінезони, шубки і чобітки - усе як у людей. У собачій моді розбиралася Олена Ляшенко.

10 січня 2011, 15:24

Улюблені дитьми іграшки можуть нести в собі потенційну небезпеку

Якщо доросле населення потроху виходить зі свят і налаштовується на роботу то малеча продовжує насолоджуватися наслідками святкування, а саме – подарованими іграшками. Левова частка ляльок, конструкторів та розвиваючих ігор вже покинула полиці магазинів, втім, свята на цьому на завершуються. Фахівці ж нагадують: окрім виконання замовлення малечі стосовно моделі чи кольору бажаної іграшки, основну увагу слід приділяти саме маркуванню продукції, зокрема, наявності сертифікату. Навчалася правильно вибирати іграшки Крістіна Криженко.

10 січня 2011, 15:27

Затяжні зимові свята, які для багатьох наших співгромадян протікають у компанії калорійних страв та міцних напОїв, у підсумку виливаються у недобре самопочуття

Нормалізувати ж власне здоров'я можна різними способами. Зокрема, відвідавши лазню чи сауну. Фахівці твердять: після парної як на світ народитесь. Втім, застерігають: такі процедури не всім дозволені.

10 січня 2011, 16:44

Тим часом, правоохоронці підбивають невтішні підсумки святкування полтавцями Нового року

Один із трагічних випадків стався у селищі Рибці. Хильнувши зайвого, чоловік до смерті забив товариша по чарці. Затриманий зізнається, і що 2 удари наніс чоловіку, і що примушував свідків події ховати труп. Детальніше – далі у випуску.

10 січня 2011, 16:49

Як полтавці Різвдо святкували - не гірше, ніж Новий рік, виявляється

Наслідки для декого були невеселими - пожежі, отруєння, в тому числі - аклогольне і загострення хронічних хвороб. Із тими, хто не відпочивав, а наслідки свят ліквідовував, спілкувалася Олена Ляшенко.

10 січня 2011, 16:52