Архів новин за січень 2011 року

Доки для одних дітей - новорічні ранки, для інших - тематичні народознавчі вечори

Аби познайомити полтавських школярів з народними традиціями відзначення Різдва, Василя та Водохрещення, у Центральній міській бібліотеці провели годину народознавства. При чому, заради унаочнення стародавніх звичаїв тут були і колядки, і пісні, і виставка тематичної літератури.

4 січня 2011, 16:49

Свято те ж саме, день четвертий: поки дорослі приходять до тями, дітвора продовжує святкувати

Для них проходять новорічні ранки - по три на день. Принаймні, біля головної ялинки Полтави. Про один із таких заходів - наш наступний сюжет.

4 січня 2011, 16:51

4 січня – унікальний, на думку астрономів, день

Вони з учорашнього дня не відходили від приладів. Спочатку спостерігали максимальне наближення Землі до Сонця, потім - зорепад, і нарешті, - сонячне затемнення. Про нього – у сюжеті Олени Ляшенко.

4 січня 2011, 16:55

Ці немовлята започаткували історію нового, 2011 року

Сім дівчат і 7 хлопчиків – саме стільки немовлят народилось у перший день січня у Полтаві, половина із них – в Полтавському клінічному пологовому будинку. Спілкувалась із мамою, яка першою народила малюка у 2011 році Крістіна Криженко.

4 січня 2011, 16:57

160 викликів замість 200 очікуваних

Такою була новорічна ніч на станції швидкої медичної допомоги. Будь-які святкування, не виключення і відзначення нового, 2011 року, це говорять медики – більш напружена робота. Про тих, до кого виїздили і який діагноз ставили бригади швидкої дізнавались наші журналісти.

4 січня 2011, 17:09

Новорічна ніч на Полтавщині пройшла без надзвичайних ситуацій

Принаймні, про це звітують міліціонери та працівники МНС. Втім, відзначають правоохоронці, спокійно було тільки у місцях масових народних гулянь: біля ялинок, на центральних майданах міст та селищ. Обійшлося, говорять, і без ексцесів, пов'язаних з використанням піротехніки. Проте, декілька домашніх застіль завершилися для їх учасників значними неприємностями.

4 січня 2011, 17:11

З 1 січня розпочав свою ходу 2011 рік

Одразу ж з його настанням в Україні стартували декілька нововведень, що покликані змінити життя громадян. А саме: 28 нових законів, 18 постанов, одне розпорядження Кабміну і одна постанова Верховної Ради. Які зміни з початку року в законодавстві країни та як зміниться, у зв'язку з цим, життя пересічних громадян у сюжеті Руслана Гунька.

4 січня 2011, 17:12

Новий Рік вже наступив, а його продовжують яскраво відзначати не тільки в будинках творчості

Новорічна казка в торговельно-розважальному центрі «Екватор» на льодовому майданчику зібрала чимало полтавців. Адже не кожного дня на ковзанці можливо побачити справжнє театральне дійство. Побували на новорічній казці «Пригоди Маші та Віті» і наші журналісти.

5 січня 2011, 15:56

Хлопцям - книжки про техніку, дівчаткам - романи та фантастику

З такими подарунками до бібліотеки-філіалу для дітей № 10 завітали представники благодійного фонду «Жіноча рада». Причому, у дарунок закладу меценати передали не аби що: юні читачі самі повідомили благодійників, які книжки хочуть прочитати.

5 січня 2011, 15:58