Архів новин за 9.09.2010

Над питанням, куди дівати знайдену часів Великої Вітчизняної війни авіабомбу, один із мешканців Полтави навіть не замислювався

Страшна знахідка зберігалася в його квартирі, а окрім авіабомби правоохоронці під час обшуку виявили 4 пістолета, 1 револьвер, декілька штиків-ножів, а також військове знаряддя. За словами міліції, є інформація, що це – не єдина схованка підозрюваного. Більше знає Руслан Гунько.

9 вересня 2010, 17:23

У Полтаві вручили обласну премію імені Івана Котляревського

Постать Івана Петровича Котляревського нерозривно пов'язана з Полтавським краєм, кажуть спеціалісти, адже усе його життя пройшло на Полтавщині. Саме тут він описував пригоди Енея та змальовував Наталку Полтавку. Тому не дивно, що на честь письменника у Полтаві започаткували премію імені Івана Петровича Котляревського, нагородження якою традиційно проводиться у його День народження 9 вересня.

9 вересня 2010, 17:24

Коштом міського бюджету пологовий будинок забезпечили новим препаратом - «Курасурф»

Новонароджені із критично низькою масою тіла, чиє життя із перших хвилин під загрозою через недостатнє функціонування легень, у Полтаві мають усі шанси не просто вижити, а ще й одужати якомога швидше. Із травня цього року коштом міського бюджету пологовий будинок забезпечили новим препаратом - «Курасурф».

9 вересня 2010, 17:26

Міський центр реабілітації дітей-інвалідів, що на Калініна, 27 а, не припинить свою діяльність і функціонуватиме у звичному режимі

У цьому батьків та педагогів закладу під час зустрічі запевнили представники обласної та міської влад. Про те, що центр реабілітації не кинуть напризволяще, заявив особисто мер Полтави Андрій Матковський під час останньої прес-конференції.

9 вересня 2010, 17:28

Кадетський корпус буде повернуто місту

Про це напередодні на прес-конференції заявив міський голова Андрій Матковський.

9 вересня 2010, 17:33

У Полтавському міському будинку культури відбулося спеціальне засідання художньої ради міста

На порядку денному – лише одне питання: обговорити та затвердити програму урочистостей до Дня міста. У святкових заходах, що триватимуть упродовж дня, загалом буде задіяно близько півтори тисячі учасників з різних колективів. Покладання квітів, військова каша та грандіозний концерт на стадіоні – ще не повний перелік заходів, які зможуть відвідати полтавці а гості міста.

9 вересня 2010, 17:34

У палаці дозвілля «Листопад» триває низка концертів, якими міська влада обіцяє традиційно вітати дітей війни з Днем міста

За комфортну ж складову перебування тут стареньких відповідють волонтери міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

9 вересня 2010, 17:35

Полтава готується до Дня міста

Святкові заходи для людей, що мають статус дітей війни, уже почалися. Упродовж 10 днів усіх пенсіонерів, яким станом на 2 вересня 1945 року не виповнилося 18, привітають у палаці дозвілля «Листопад». Запрошення на концерт були надіслані заздалегідь. Усіх дітей війни, хто з якихось причин його не отримав, представники міської влади просять звертатися до районних управлінь праці і соціального захисту для вирішення проблеми.

9 вересня 2010, 17:36

З 1-го жовтня комунальники почнуть подавати тепло у дитячі садки

Про це повідомив міський голова Андрій Матковський на зустрічі з керівниками міських дошкільних закладів. Керманич міста запевняє: підготовка до опалювального сезону триває за графіком і серйозних проблем у жодному із дитячих садків немає.

9 вересня 2010, 17:38

На сьогоднішній день у Полтаві в місцях, які найбільше цього потребують, прокладають 5 нових водогонів

Про це розповів міський голова Андрій Матковський під час зустрічі з мешканцями однієї з вулиць мікрорайону Браїлки.

9 вересня 2010, 17:40