Архів новин за 8.09.2010

8 вересня православні віряни святкують стрітення найшанованішої ікони Богородиці

8 вересня православні віряни святкують стрітення найшанованішої ікони Богородиці, вперше написаної євангелістом Лукою на дошці зі столу, за яким трапезували сама Діва Марія та Іосиф Обручник. Володимирівська ікона Божої Матері у Полтаві набула особливого значення.

8 вересня 2010, 16:47

У Полтаві вчетверте вручатимуть обласну премію імені Леоніда Бразова

Ця премія ось уже четвертий рік поспіль вручається найталановитішим поетам, прозаїкам, публіцистам не лише Полтави, а й усієї України. Лауреати ж мають нагоду не лише отримати грошову винагороду за свою творчість, а й зробити внесок у розвиток сучасної української літератури. Щорічна обласна премія імені відомого земляка – письменника Леоніда Бразова – вкотре запрошує талановитих земляків взяти участь у творчому змаганні.

8 вересня 2010, 16:49

Гральний бізнес хоча офіційно і заборонений в Україні, його точки ще мають місце на території і обласних, і районних центрів

Зокрема, в рамках операції «Гральний бізнес» працівники податкової міліції Полтавщини задокументували факт надання послуг у цій сфері.

8 вересня 2010, 16:51

Ледве не загинули водій та пасажир скутера, які 3-го вересня рухались ввечері по вулиці Дослідній

На них здійснив наїзд «Москвич» білого кольору, за кермом якого був молодий чоловік. Після скоєння ДТП останній з місця пригоди зник. Постраждалі отримали тяжкі тілесні ушкодження і наразі перебувають в 1-ій міській клінічній лікарні. Водія, який втік з місця пригоди, нині затримано.

8 вересня 2010, 16:52

«Автоцентр на Фрунзе» – торговельний заклад, відомий полтавським автолюбителям

Тут продають авто відомих марок Ford, Volvo та Nissan. Проте, підприємство пропонує клієнтам не лише придбання авто, а й його повний сервісний супровід. Аби ж кожен автовласник мав нагоду ще й зекономити, на Фрунзе, 148 днями відкрили «економ-бокс». Тобто, ціна на технічне обслуговування авто на новій станції компанії на 30% нижча. А на презентацію власного дітища представники «Автоцентру на Фрунзе» запросили представників місцевих ЗМІ.

8 вересня 2010, 16:54

Напередодні під стінами облдержадміністрації пікетували проти продовження пенсійного віку і підвищення цін на газ

Під гаслами «Ні продовженню пенсійного віку, знищенню малого та середнього бізнесу і підвищенню цін на газ» пікетували у вівторок активісти громадських організацій, політичних партій та просто пересічні громадяни під стінами Полтавської облдержадміністрації. Подібні акції протесту, зазначають пікетувальники, підтримали й інші міста України. Мета у пікетувальників – одна: домогтися накладення мораторію на підняття тарифів в житлово-комунальному господарстві.

8 вересня 2010, 16:57

Традиційно кожного року в Україні відзначається День підприємця

Це свято покликане відзначити важливу роль, яку відіграє підприємницька діяльність у формуванні майбутніх позитивних зрушень в економіці та суспільному ладі країни. Щоб вшанувати та відзначити представників малого та середнього бізнесу, які завдяки своїй праці створюють майбутнє нашої області, представники обласної та міської влад у приміщенні Міського будинку культури вітали винуватців свята теплими словами та нагородами.

8 вересня 2010, 17:07

У приміщенні ОДА влада області та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву підписали тристоронній меморандум

Документ покликаний засвідчити подальшу співпрацю підписантів у програмі надання доступного житла молоді та молодим сім'ям на регіональному рівні. Свідками події були й наші журналісти.

8 вересня 2010, 17:14

У Кадетського корпусу нині з'явився шанс повернутися до комунальної власності міста

Депутати підтримати запит прокурора міста, що стосувався відміни відповідного рішення сесії від 2004 року, яким передбачалась приватизація цієї будівлі. Нині ж, зазначають фахівці, є всі шанси «відвоювати» історичну складову Полтави, аби в подальшому повернути її до належного вигляду. Про ці та інші питання, що розглядались на позачерговій, 56 сесії міської ради 5-го скликання, – наш наступний матеріал.

8 вересня 2010, 17:27

Міська влада закликає всіх небайдужих громадян знайти винних у провокаціях, які останнім часом мають місце у Полтаві

Нагадаємо, невідомі люди розіслали псевдозапрошення на адресу пенсіонерів для відвідування заходів, приурочених до Дня міста. Вже нині у Полтаві діє спеціально створена комісія, мета якої – акумулювати звернення громадян стосовно тих чи інших порушень невідомих і за допомогою правоохоронних органів притягнути винних до відповідальності.

8 вересня 2010, 18:07