Архів новин за 7.09.2010

Час перед виборами – напружений не лише для депутатів-представників сильної статі

Поки чоловіки змагаются між собою за владу, жінки Полтави об'єднуються для того, щоб змінити на краще якщо не світ, то, принаймні, соціальне життя міста.

7 вересня 2010, 18:09

Батьківськими розбірками та ножовим пораненням закінчилася банальна суперечка на дитячому майданчику в одному зі спальних мікрорайонів Полтави

Починалося все буденно: малюки щось не поділили, і дівчинка штовхнула сусідського хлопчину. Мати малюка вирішили помститися рідним «кривдниці». Як підсумок, одна з учасниць конфлікту отримала ножові поранення, інша має нагоду на кілька років відбути до місць позбавлення волі за злісне хуліганство.

7 вересня 2010, 18:11

Дівчинку вразило електрострумом у 27 000 В

Все починалося банально: компанії підлітків захотілося розважитися. Відтак, двоє хлопців та троє дівчат, мешканців с. Гоголево на Миргородщині, пішли на залізничний вокзал. Поки інші сиділи на лавці, одна з дівчат вирішила похизуватися перед товаришами та залізла на товарний вагон. Як підсумок – дівчина перебуває у реанімаційному відділенні Полтавської дитячої клінічної лікарні.

7 вересня 2010, 18:20

Шосте вересня визнано Міжнародним днем здачі військових іграшок

Для Полтави, де колись була досить потужна військова база, ця дата особлива. У 2004 році у рамках всеукраїнської програми роззброєння в Авіамістечку знищили кілька десятків літаків. Спогади про цю подію для авіаторів, говорять вони, є і досі болючими...

7 вересня 2010, 18:32

Полтава - чи не єдине місто в Україні, де система позашкільної освіти вистояла у кризу

У місті не закрився жоден гурток, де діти мають змогу займатися безкоштовно. Із початком навчального року усі вони знову відчиняють двері для своїх вихованців.

7 вересня 2010, 18:33

Сьогодні стартували заходи для людей поважного віку, що мають статус дитини війни, приурочені до Дня міста

Загалом впродовж 10-ти днів планується привітати майже 28 тисяч полтавців цієї категорії.

Готувались до зустрічей соцслужби і художні колективи міста не один день. Враження винуватців свята від побаченого збирали наші журналісти.

7 вересня 2010, 18:38

На ринку «Мотель» закривають кіоски

На територій ринку «Мотель», що належить фірмі «Укрторгсервіс», очолюваній Віктором Бажаном, стався інцидент. 6 вересня ввечері працівники ринку закрили ролети двох кіосків іншого підприємя та заборонили реалізаторам продовжувати торгівлю на цьому місці. Така ж ситуація повторилася і наступного ранку. Керівництво ринку відмовляється пояснити причину такої неправомірної діяльності відносно свого орендаря, підприємця Дмитра Петрова. Наші журналісти теж побували там та спробували вияснити, що ж насправді сталося.

7 вересня 2010, 19:02

Через недотримання правил благоустрою під час проведення земляних робіт від профільної інспекції міськвиконкому – черговий адмінпротокол

Причина тому – складування землі на дитмайданчику та зіпсовані зелені насадження.

7 вересня 2010, 19:03

Спільне підприємство «УМАК» до 10-ти пільгових категорій додало ще кілька

З настанням осені людей у громадському транспорті побільшало – студенти приїхали на навчання, хтось повернувся із відпустки. Хоча пасажиропотік нині і збільшився, спільне підприємство «УМАК» пішло назустріч місту і погодилося перевозити більше пільговиків. До 10-ти категорій, які «умаківці» обслуговували до цього часу, додались й інші, зокрема, ветерани праці та ветерани військової служби.

7 вересня 2010, 19:05