Архів новин за 6.09.2010

Полтава часто стає прихистком для творчих та в подальшому відомих людей

Один із них саме сьогодні святкує своє 90-річчя. 6 вересня 1920 в Росії в місті МалОга на Волзі народився відомий російський, а згодом – і український геологорозвідник Валентин Каменський. Саме завдяки проекту та пошуковій роботі цього вченого у 1950 році було відкрито перше на Полтавщині нафто-газове родовище.

6 вересня 2010, 16:37

Починаючи від сьогодні приміщення Галереї мистецтв із власності «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» перейшло у власність міста

Відповідне свідоцтво вручили міському голові в рамках підбиття підсумків дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Полтава в роки незалежності України». З понад 100 творчих робіт, виконаних у різних техніках, визначили 22 переможці у 2-х номінаціях. Для юних митців цього дня – оплески, вітання і виступи колег по цеху – художніх колективів міста.

6 вересня 2010, 16:38

Психологи нагадують: осінь – пора депресій

Добігло кінця літо і на зміну яскравим сонячним дням приходять дні сірі, смурні, короткі. Дощ, різкі перепади температур та біологічного ритму призводять до зниження працездатності кожної людини. На думку психологів, саме ця пора року створює ідеальні передумови для розвитку депресивних станів та проявів роздратованості, аресії та гніву. Про причини їх виникнення та способи уникнення – у нашому наступному сюжеті.

6 вересня 2010, 16:39

Хотіла займатися коханням, натомість, отримала кілька ударів ножем

Такий підсумок «застілля» на полі Полтавської битви одного з місцевих безхатченків та психічно хворої мешканки Зіньківщини, тіло якої правоохоронці знайшли ще 9 серпня. Виявилося, що чолов'яга вбив свою давню знайому лише за те, що під час прогулянки жінка вимагала... кохатися просто тут і зараз.

6 вересня 2010, 16:40

Традиційні у Європі та Америці попередні вибори або «праймеризи» стають популярними і в Україні

Аби на вибори до місцевих рад та на посаду мера пішли достойні кандидати, потужні політичні сили іще задовго до часу «Х» проводять свої вибори, у ході яких народ знайомиться зі списком претендентів та вносить у нього свої корективи. Про результати таких досліджень за літо, про перспективи своєї політичної сили та про вибори мера у Полтаві говорив із журналістами народний депутат, голова Полтавської організації партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Вадим Петренко.

6 вересня 2010, 16:41

Починають свою діяльність заклади позашкільної освіти

У неділю, 5 вересня, Палац дитячої та юнацької творчості відчинив свої двері, аби сотні дітей могли визначитися і обрати собі зайняття до душі, а ті, чиї імена уже є у списку вихованців, знову приступити до справи.

6 вересня 2010, 16:42

Виступ популярних за радянських часів гуртів «Лейся, песня» та «Песняры» стануть головною родзинкою цьогорічного концерту з нагоди Дня визволення Полтави

Крім того, учасниками дійства на стадіоні «Ворскла» стануть і безліч місцевих талантів, а на завершення на громадян очікує потужний фейєрверк. Чим запам'ятається городянам та гостям Полтави 23 вересня 2010 року, розповіла заступник мера міста Лариса Семеняга.

6 вересня 2010, 16:43

Неналежна робота зі зверненнями громадян - і відразу 2 догани

З апаратної наради у міськвиконкомі.

Неналежна робота зі зверненнями громадян – і відразу 2 догани: заступнику начальника і працівнику міського управління житлово-комунального господарства. Іншим на перший раз – попередження. Про доручення, звернення та інші питання, що розглядались на апаратній нараді у міськвиконкомі в понеділок, – далі.

6 вересня 2010, 16:43