Архів новин за 4.09.2010

27 липня нового вигляду набув Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»

Прокоментувати зміни ми попросили заступника начальника Головного управління юстиції Полтавщини, начальника відділу РАЦС Вікторію Беспалько. Остання наголошує: новий закон значно спрощує процедури розірвання шлюбу, а також наділяє додатковими повноваженнями керівників установ виконання покарань.

4 вересня 2010, 17:04

На Полтавщині активно працюють у напрямку виявлення кіберзлочинів

Практично кожна людина в Україні знає, що таке мережа Інтернет, а п'ята частина населення, за дослідженнями, кожного дня користується всесвітнім «павутинням» у позаробочий час. Відповідно, поступово збільшується й кількість кіберзлочинів – протиправних дій, які направлені на звичайних користувачів. Серед таких – продаж наркотиків, поширення порнографічної продукції, хакерство та багато іншого. Такі факти не лишаються непоміченими правоохоронними органами. Останні наразі активно працюють у напрямку попередження кіберзлочинів. Більше знає Руслан Гунько.

4 вересня 2010, 17:08

Масовий період відпочинку – відпусток та канікул – завершився із настанням осені

Останім часом стало модно говорити про побічні ефекти такої перерви робочого процесу, їм навіть термін вигадали специфічний – «післявідпусковий синдром». Щоправда, психологи та лікарі ставляться до нього вкрай скептично, тоді як люди знаходять у себе усі характерні симптоми.

4 вересня 2010, 17:14

З початку цього року діє заборона на вживання слабоалкогольних напоїв у громадських місцях

На дотримання останньої у Полтаві щоденно проводять спеціальні рейди-патрулювання. Правоохоронці та козацькі дружини щовечора роблять обхід вулицями та дворами міста. На меті – виявити та притягнути до відповідальності порушників громадського порядку. З тією ж метою створюються і спеціальні робочі групи. До складу однієї з них увійшли й наші журналісти.

4 вересня 2010, 17:16

Полтавська вода – одна з найкращих у світі, стверджують працівники Полтавського водоканалу

Та запевняють: оснащення технічної бази підприємства відповідає європейському рівню та дає можливість добувати найчистішу артезіанську воду. В цьому за ініціативи управління освіти Полтавського міськвиконкому переконалися й директори шкіл та головні лікарі міста, для яких провели екскурсію «Водоканалом». Останні мали змогу побачити увесь процес видобування, збереження та подачі води у місто.

4 вересня 2010, 17:30

Сьогодні перший дзвоник пролунав для учнів дитячої приватної школи «Юний європеєць»

Вони вже з суботи розпочнуть свій новий навчальний рік у стінах закладу. Наразі у школі навчається 480 учнів, а цього дня до лав юних європейців вступило 45 першачків. Завітала на урочисту лінійку й наша знімальна группа.

4 вересня 2010, 17:35

Не лише підприємці докладають зусиль до благоустрою нашого міста

Активну участь у його житті беруть і медики Полтави. Працівники 3-ї міської клінічної поліклініки роблять усе задля чистоти та порядку на території останньої. Причому праця ця, говорять представники інспекції по контролю за благоустроєм міста, не прив'язана до якихось подій. Тут чисто завжди.

4 вересня 2010, 17:39

Полтава продовжує готуватися до Дня міста, яке відзначатиметься 23 вересня

Приводяться до ладу дороги, ремонтуються будівлі, стають охайнішими сквери, а комунальники розчищають засмічені самими ж полтавцями території. До речі, активно допомагають у цьому комунальникам і підприємці. От і цього разу на допомогу двірникам у рамках суботника на провулку Ляхова прийшли співробітники прилеглих підприємств.

4 вересня 2010, 17:39

Вдень і вночі на вулицях Полтави можна побачити бригади людей, котрі виконують ямковий ремонт дорожного покриття

Працюють завзято: трохи менше, ніж за 4 місяці, полагодили основні автошляхи обласного центру і вже виходять на фінішну пряму.

4 вересня 2010, 17:41

Вже почали готуватися до зими на комунальному підприємстві «Міськсвітло»

Тут працюють паралельно у 2-х напрямках: по зверненню громадян і ревізії кабельних мереж. Спостерігала за роботою комунальників у дворі багатоповерхівки й наша знімальна група.

4 вересня 2010, 17:42