Архів новин за 30.09.2010

30 вересня - день Ангела у жінок з іменами Віра, Надія, Любов та Софія

Православні віряни цього дня вшановують пам'ять чотирьох мучениць за Христа, а одна із полтавських церков відзначає храмове свято.

30 вересня 2010, 15:13

Головні умови харчування – свіжі і якісні продукти

Втім, при приготуванні страв у дошкільних закладах не останнє місце посідають і смакові впродобання малечі. Після звернення батьків, чим годують дітей у 82-му дошкільному закладі – перевіряв міський голова Андрій Матковський.

30 вересня 2010, 15:15

Незвичайна знахідка очікувала на молоде подружжя напередодні Дня міста близько 21:00

Лише небайдужість молодих людей не дозволила статися біді. Адже, хто знає, чим би закінчилася ситуація, якби Валентина та Максим не звернули уваги на газон біля будинку біля перехрестя вулиць Артема та Зигіна.

30 вересня 2010, 15:30

25 гривень - ціна за смерть чи задоволення

Осінній період - пора посиленого промислу грибників. Результати їх роботи з'явилися й на ринках Полтави. Щоб уникнути небажаних наслідків несанкціонованої торгівлі грибами, працівники МНС міста спільно з санітарно-епідеміологічною станцією провели серію рейдів по ліквідації точок продажу дикорослих грибів.

30 вересня 2010, 15:35

Підготуватись і запобігти – головні пріоритети у роботі міської комісії з питань техногенної безпеки

Останнє її засідання присвятили кільком питанням, серед них – підготовка міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

30 вересня 2010, 15:35

Із другим візитом за останні місяці нині у Полтаві перебуває заступник голови політичної партії «Сильна Україна» Кость Бондаренко

На зустрічі з полтавським активом говорили як про питання нагальні, так і про основні завдання, що ставлять перед партійцями. Слухали політика і наші журналісти.

30 вересня 2010, 15:45

Делегати обласної конференції партії «ВО «Батьківщина» затвердили остаточний список кандидатів у депутати Полтавської обласної ради

Його перша «п'ятірка» стала обличчям обласного осередку партії «ВО «Батьківщина» на наступні 4 роки. Тут впевнені: очолили список люди, які насправді гідні представляти інтереси усієї громади Полтавщини.

30 вересня 2010, 15:48

Народ розраховує, а представники влади вирішують

Прохання про фінансову допомогу від різних галузей – питання, яке серед інших розглядають депутати обласної ради. Хто ж отримає гроші – вирішить наступна сесія.

30 вересня 2010, 16:33

В Українській медичній стоматологічній академії Всеукраїнський День бібліотек відзначають у незвичний спосіб

Спеціально до цього дня колектив читальні підготував оригінальне ноу-хау, яке стане в нагоді і студентській громаді, і колективу вишу. Більше про нього знає Руслан Гунько.

30 вересня 2010, 16:34

У Полтаві почали відзначати День працівників освіти, яке щорічно святкують першої неділі жовтня

Свої вітання в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді вже отримали освітяни обласного центру та регіону.

30 вересня 2010, 17:45