Архів новин за 29.09.2010

У Кременчуці виявили групу наркоділків

15 тис. пігулок димедролу, майже 4 кілограми марихуани та 175 мілілітрів опію – саме такий об'єм наркотичних речовин на загальну суму близько 200 тисяч гривень нещодавно вилучили кременчуцькі правоохоронці, затримавши злочинну групу наркоділків. Подробиці цієї справи – у нашому наступному сюжеті.

29 вересня 2010, 17:48

У Полтаві говорили про нові технології у дитячій міській лікарні

Чи стали юні полтавці здоровішими і наскільки якісною була робота оздоровчих закладів міста влітку. Саме цим темам присвятили засідання чергової медичної ради. Серед іншого медики розповіли про нові технології у дитячій міській лікарні та поговорили про перспективи їх розвитку.

29 вересня 2010, 17:49

Хороші новини для книгоманів

У міській бібліотечній системі – поповнення. Найпопулярніші сучасні видання з нагоди професійного свята бібліотекам презентував Благодійний фонд «Жіноча рада».

29 вересня 2010, 17:51

У Полтаві подбають про права дітей

В рамках одного із проектів ЄС при міськвиконкомі створено дорадчу координаційну раду з питань забезпечення прав дітей. Це наразі – єдиний подібний орган в Україні. Детальніше про це - Олена Ляшенко.

29 вересня 2010, 17:53

Підприємці усієї України вже майже два місяці обговорюють проект нового Податкового Кодексу

Ще у серпні під час попереднього обговорення підприємці з усієї України направили до Києва більше п'яти тисяч різних пропозицій та виправлень до цього проекту. Серед них були пропозиції і полтавських підприємців. Саме обговоренню вищезгаданого проекту Податкового Кодексу присвятили прес-конференцію у міськвиконкомі представники місцевої влади та підприємців.

29 вересня 2010, 17:56

+70 метрів додатково

Саме на стільки планують продовжити паркан Розсошенського кладовища. Затримкою у роботі встановлення огорожі були лінії електропередач. Нині вони відключені, а роботи по встановленню паркану – у самому розпалі.

29 вересня 2010, 18:03

Полтавські осередки політичних партій продовжують проводити свої конференції

Київський та Октябрський районні у місті Полтава осередки партії «ВО «Батьківщина» провели свої конференції, на яких сформували та остаточно затвердили список претендентів у депутати до районних рад міста. Одне з найголовніших питань, яке вирішувалося на конференціях в ході їх роботи, – формування перших «п'ятірок» списків, які, можливо, стануть обличчям районних осередків на майбутні 4 роки.

29 вересня 2010, 18:05

У питанні гендерної рівності члени Всеукраїнської партії трудящих вже визначились

Більшість із їх кандидатів у депутати до міської ради – жінки. Одностайно «за». Саме такий підсумок роботи міської конференції політичної організації «Всеукраїнської партії трудящих» у питанні

висунення кандидата на посаду міського голови. Члени зібрання переконані, що до перемоги у виборах їх приведе нині діючих мер Андрій Матковський.

29 вересня 2010, 18:10

Вислів Маргарет Тетчер «Якщо хочеш, щоб справа була зроблена, – поклич жінку» активні полтавки сприйняли як особистий виклик

І вирішили трохи посунути на виборах чоловіків. Для початку об'єдналися. Потім – приступили до активних дій.

29 вересня 2010, 18:12

Керуючись не політичними вподобаннями, а суто людськими якостями у місті нині проходить соціологічне опитування

Його мета – виявити лідера громадських симпатій. Ним може стати як відомий політик міста, так і просто рідна людина, все – на розсуд опитуваних. Що і коли презентують переможцю опитування «Хто може бути мером?», дізнаєтесь із наступного сюжету.

29 вересня 2010, 18:15