Архів новин за 28.09.2010

Із завершенням заходів, приурочених до Дня міста, розповідають освітяни, патріотичне виховання молоді не завершується

На зміну спілкуванню з ветеранами прийшли відвідини музею. Окрім міських музеїв чи не щодня приймає нових гостей і музей «Стара Полтава», що діє при загальноосвітній школі №27.

28 вересня 2010, 17:47

Учитися ніколи не пізно, тим більше, якщо ти сам - учитель

Про викладачів інформатики - годі й казати. Комп'ютерні технології не стоять на місці, а розвиваються так швидко, що школа за ними просто не встигає. Допомогти в цьому покликані семінари-практикуми для вчителів, один з таких відбувся у 17 гімназії.

28 вересня 2010, 17:48

Справно платив за тепло та воду - отримав цінний подарунок

Саме так сталося із Зінаїдою Антонець з Полтави, яка стала переможицею в акції, яку влаштувало для своїх клієнтів обласне комунальне виробниче підприємство «Полтаватеплоенерго». Її фінал відбувся у Полтаві на площі перед обласним театром імені Гоголя.

28 вересня 2010, 17:49

Часто стріли амура втрапляють не лише в серця чоловіків, а й у їх гаманці

Саме так сталося і з громадянином США з міста Інґлвуд. Дізнатися, як саме обдурили іноземця в Полтаві та скільки коштувало чоловікові його сердечне захоплення, можна з нашого наступного сюжету.

28 вересня 2010, 17:49

Цими днями, аби винести на розгляд найближчої сесії свої пропозиції, збираються і профільні комісії обласної ради

Серед питань, що прозвучали на засіданнях сьогодні, були і такі, що стосувалися охорони здоров'я та проблем у галузі екології.

28 вересня 2010, 17:50

На Полтавщині буде втілюватися в життя передовий європейський досвід вдосконалення стратегій та політики

Принаймні, перші кроки уже зроблені - підписаний протокол про співпрацю між проектом Євросоюзу і Полтавською облдержадімінстрацією. А також - проведено вступний семінар-тренінг «Успішні заходи інноваційної політики - надійний шлях до розбудови в Полтавській області економіки, заснованої на знаннях». Докладніше про це - Олена Ляшенко.

28 вересня 2010, 17:53

Відповідно до календаря проведення місцевих виборів 2010 року, з 27 вересня розпочався процес висування кандидатів в депутати до місцевих рад

Саме тому Полтавські районні, міські та обласні організації партій проводять конференції, головне питання порядку денного яких – складання та затвердження делегатами офіційних списків у кандидати до депутатів в обласну, міську та районні у місті Полтава ради і кандидата від партій на посаду міського голови.

28 вересня 2010, 17:54

Більше 20-ти питань як додаткових, так і порядку денного – за 40-х хвилин

До того ж всі рішення прийняті одностайно. Більше про підсумки роботи, додаткові кошти і прийняті рішення 57 сесії міської ради 5-го скликання – у наступному матеріалі.

28 вересня 2010, 17:57