Архів новин за 25.09.2010

Ігрові програми як привітання малечі із Днем міста відбулися в Київському районі Полтави

Коли покладені всі квіти та вшановані ветерани, коли у батьків - вихідний - саме час, щоб влаштувати святкування з нагоди Дня визволення міста для дітей. Тому на майданчиках Київського району Полтави у суботу - конкурси, ігри та подарунки.

25 вересня 2010, 16:10

У Полтаві співпраця із німецькими містами-побратимами існує не на папері, а на ділі

Окрім порозуміння мерії міст, активно співпрацюють і на рівні навчальних закладів. Цими днями німецька делегація у складі двох вчителів і 27 дітей гостює і в Полтавській гімназії №6.

25 вересня 2010, 16:21

Бджолярі стверджують: шансів вибрати на полицях крамниць та на ринках міста по-справжній якісний мед мало

Уміння фільсифікаторів цього продукту вражають. Що потрібно знати, аби не бути ошуканим при купівлі продуктів бджільництва, - радять професіонали.

25 вересня 2010, 16:28

Нинішня пора – час для проведення профілактичних щеплень, тобто, вакцинації

В цьому переконують фахівці міської СЕС. Як убезпечити себе від можливого захворювання на грип та ГРВІ і де можна зробити щеплення, дізнавалась Крістіна Криженко.

25 вересня 2010, 16:31

Традиційно до відзначення свого головного свята – Покрови – козаки Полтави збирають велику раду

Обговорюють питання нагальні, посвячують до своїх лав нових прихильників. Цього разу до робочої наради долучився і міський голова Андрій Матковський.

25 вересня 2010, 16:49

Один проти одного озброїлися відеокамерами працівники ДАІ та водії

Після того, як водіям в Україні дозволили знімати на відео працівників ДАІ, всесвітню мережу заполонили ролики, що часто-густо компроментують співробітників цієї служби. Аби захистити честь мундиру, за камери взялися й інспектори. З якими водіями іноді стикаються «даішники» і чи можливо довести провину інспектора, якщо ви впевнені у своїй правоті, – знають наші журналісти.

25 вересня 2010, 16:52

Перші п'ять вже отримали на руки

Із проживаючих нині у місті 412 багатодітних родин, батькі і діти останніх вже почали отримувати відповідні посвідчення. Зовні цей документ нагадує паспорт. Більше про видачу перших посвідчень членів багатодітних родин у місті і порядок прийому документів на їх отримання – далі у випуску.

25 вересня 2010, 16:53

У Полтаві вітали новонароджених, які з'явилися на світ 23 вересня, та їх матусь

День визволення міста - свято кожного, навіть найменшого полтавця. Тому й існує в Полтаві добра традиція - вітати новонароджених, які з'явилися на світ 23 вересня, та їх матусь особливим чином. Цей рік не став вийнятком.

25 вересня 2010, 16:55

27 вересня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день туризму

Вони бувають різні - підкорювачі гірських вершин та екзотичних країн і просто ті, хто вийшов на пікнік. Але справжніх туристів єднає одне - повага до природи, моральна та фізична витримка. Про полтавських туристів - наш наступний сюжет.

25 вересня 2010, 17:10