Архів новин за 24.09.2010

Грандіозний концерт-вшанування подвигу ветеранів у День міста пройшов на стадіоні «Ворскла»

Полтава впродовж всієї своєї історії пройшла довгий та тяжкий шлях. Шлях, під час якого були і радість, і сльози, і щастя, і біль. Втім, найбільше наше місто постраждало у часи Великої Вітчизняної. Тож не дивно, що саме річницю звільнення його від німецько-фашистських загарбників у нас святкують особливо піднесено та урочисто. У день тисяча сто одинадцяти-річчя з дня заснування Полтави та 67-ої річниці її визволення ветеранів, всіх городян та гостей чекав традиційний святковий концерт на стадіоні «Ворскла».

24 вересня 2010, 18:50

У професійно-технічному училищі №10 з нагоди відзначення Дня міста влаштували святкову програму

В її рамках пройшли різноманітні змагання між учнями закладу. Всі З00 вони зібралися разом, аби згадати про подвиг дідів та прадідів й привітати зі святом ветеранів.

24 вересня 2010, 18:51

Полтава відгуляла черговий День визволення міста

Нині про нього лишилися лише спогади, для когось - у вигляді вражень від концерту, для декого - головним болем після гучного святкування, а от чимало полтавок день 23 вересня 2010 року запам'ятають приємно-незвичним привітанням від чоловіків у центрі міста.

24 вересня 2010, 18:58

До Дня міста у Полтаві пройшли численні заходи, на яких з особливими почестями вшановували ветеранів

В одному із кафетеріїв Київського району обідом порадували визволителів президент благодійного фонду «Полтавщина – моя Батьківщина» Дмитро Петров та депутат Полтавської обласної ради Оксана Черкас. Подібні акції кожен з них проводить не вперше. Говорять: турбота про ці верстви населення має бути на першому плані.

24 вересня 2010, 19:04

У Полтаві бджолярі повертають медовусі втрачену славу

Цього напою не знайдеш у жодному сучасному магазині, хоча колись він був невід'ємною складовою раціону наших предків. Наразі це – один із улюблених продуктів бджолярів. Тому вони, об'єднавшись, роблять усе, аби повернути хмільному медові або ж медовусі втрачену славу.

24 вересня 2010, 19:04

В останню неділю вересня Україна відзначає День машинобудування

Для полтавських інженерів ця дата теж актуальна, особливо для тих, хто працює на Автоагрегатному заводі. Останньому незабаром виповниться 65 років. Тому професійне свято – ще й час підбиття підсумків.

24 вересня 2010, 19:30

Схвальне «так» отримали фахівці галузі охорони здоров'я за розвиток інформаційної складової лікувальних закладів Полтави від своїх колег з Німеччини

В рамках проведення конференції, що пройшла в обласному центрі за участю німецької делегації, присутні фахівці обмінялись досвідом у питанні реформування медичної галузі.

24 вересня 2010, 19:30

На Полтавському м'ясокомбінаті дві сторони взаємно звинувачують одна одну в намаганні рейдерського захоплення

Конфліктна ситуація склалася на одному з найбільших підприємств Полтави – колективному підприємстві «Полтавський м'ясокомбінат». Участь у конфлікті беруть дві сторони, які взаємно звинувачують одна одну в намаганні рейдерського захоплення. При цьому з'ясування всіх обставин відбувається у час, коли директор підприємства знаходиться у відпустці. Обидві сторони, що беруть участь у конфлікті, слухали й наші журналісти.

24 вересня 2010, 19:40

У прес-центрі Галереї мистецтв пройшла чергова звітна конференція голови обласної організації «Правозахист» Олексія Гаврікова

Нагадаємо, нещодавно правозахисник заявив, що всерйоз вирішив зайнятися пошуком прихованих сторінок життя потенційних кандидатів на пост міського голови. Першим із таких став підприємець Олександр Мамай. Наступна зустріч з пресою, як і обіцяв Олексій Гавріков, була присвячена нині діючому меру Андрію Матковському. Про що розповів правозахисник, знають наші журналісти.

24 вересня 2010, 19:44