Архів новин за 23.09.2010

У садибі-музеї великого гуманіста Короленка вручили однойменну премію

У 2003 році, з нагоди 150-ї річниці з Дня народження Володимира Короленка, у Полтаві заснували однойменну премію. Вручили її й цьогоріч на подвір'ї літературно-меморіального музею письменника. Крім лауреатів основних номінацій, заохочувальні призи від мера отримало й четверо учнів міста. Завітав на церемонію вручення призів до садиби Короленка й кандидат історичних наук, заступник голови Верховної Ради України шостого скликання Микола Томенко.

23 вересня 2010, 18:11

Лозунг «Чисте місто – справа кожного» не змінює недбалого ставлення окремих громадян до благоустрою Полтави

Саме із такими у своїй роботі намагається боротися інспекція по контролю за благоустроєм. Нині ж черга дійшла до вулиці Комсомольської. Майже біля самої обласної лікарні з'явилася нова купа сміття. Прояв безкультур'я бачили й Віталій Улибін та Олександр Мостовий.

23 вересня 2010, 18:12

22 вересня Україною прокотилася хвиля мирних протестів

Активісти з обласних центрів держави, до яких долучилась і Полтава, протестували «проти» закриття секонд-хенду. Нагадаємо, у проекті нового Податкового кодексу з 1 січня 2011 року передбачається ліквідувати всі магазини секонд-хендів.

23 вересня 2010, 18:14

На виконання програми «Добрі справи» у Полтаві на один дитячий майданчик побільшало

На День міста подарунок отримали й найменші полтавці: на подвір'ї будинку, розташованому на вулиці Грушевського, 3, на виконання міської програми «Добрі справи» з'явився новий сучасний дитячий майданчик. Вже традиційно на відкриття завітав і Полтавський міський голова Андрій Матковський. Він пообіцяв: наступного року мешканців цього будинку чекає відкриття ще й спортивного майданчика, покликаного зіграти важливу роль у вихованні молоді.

23 вересня 2010, 18:15

День визволення Полтави – свято особливе

Його відзначають не з меншим розмахом, аніж День Перемоги. Ті ж покладання квітів, та ж урочиста варта біля Меморіалу Солдатської Слави, і ті ж привітання ветеранів – в тому числі, і тих, хто зараз на лікарняному ліжку.

23 вересня 2010, 18:25

23 вересня Полтава відзначила своє головне свято – День міста

Готувалися до останнього ретельно, головна увага – ветеранам і дітям війни. Цього дня тисячі полтавців зібралися і біля Меморіалу Солдатської слави. Всі присутні вшанували визволителів, які поклали життя за звільнення рідного міста від німецько-фашистських загарбників. Далі – військовий парад, виступи художніх колективів та традиційна солдатська каша.

23 вересня 2010, 18:26