Архів новин за 21.09.2010

21 вересня православні віряни вшановують Різдво Пресвятої Богородиці

Із цієї дати починається річне коло православних свят.

21 вересня 2010, 17:13

День міста - свято не тільки ветеранів та визволителів

Його відзначають усі полтавці - від людей похилого віку і до дітей. А про малечу, чиї можливості святкувати на повну за певних обставин обмежені, піклуються спеціальні служби.

21 вересня 2010, 17:15

52-річний мешканець Дніпропетровщини Валерій має за плечима понад 100 крадіжок з осель, у тому числі – і в Полтаві

Проте, винним себе чоловік, затриманий «на гарячому» полтавськими правоохоронцями, не вважає. Бо ж залазив, запевняє, лише до осель багатіїв. Відтак, суттєвої шкоди матеріальним статкам пограбованих, не має сумнівів Валерій, своїми діями не завдав.

21 вересня 2010, 17:17

Полтавську загальноосвітню школу №25 найближчим часом чекає цікаве нововведення

Стосується воно найменших дітлахів. Чим батьків нинішніх дошкільнят здивують незабаром, дізнавалися наші кореспонденти.

21 вересня 2010, 17:19

Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Привітання до Дня визволення міста не обійшли і тих, хто святкові дні змушений провести у лікарняній палаті. Пацієнтів госпіталю для ветеранів Великої Вітчизняної привітали школярі міста та працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

21 вересня 2010, 17:22

Урочистості до Дня визволення Полтави охопили нині кожен район обласного центру

Не виняток і Київський. А відзначення Дня міста у цьому районі не можна уявити без покладання квітів до пам'ятника генералу-лейтенанту Олексію Зигіну. От і цьогоріч, не дивлячись на негоду, ветерани, представники влади та небайдужа громадськість квітами вшанували видатного полководця.

21 вересня 2010, 17:25

Вся буремна юність – за 30 хвилин вистави

Подивитися яскраву концертну програму, згадати буремну юність та, врешті-решт, просто відпочити душею 21 вересня мали нагоду ті, хто колись визволяв Україну від загарбників. Учасники, ветерани та інваліди війни - усі вони прийшли до Палацу дозвілля «Листопад», аби переглянути концерт «У війни не дитяче обличчя...».

21 вересня 2010, 17:29

Благоустрій авіамістечка – один з пріорітетних напрямків роботи міської влади

Розбиті дороги, зламані дитячі майданчики, зруйновані та занедбані пам'ятники часів Великої Вітчизняної війни – саме таким Полтавське авіамістечко 6 років тому перейшло до комунальної власності міста. Кілька років копіткої праці – і мікрорайон не впізнають навіть давні мешканці. З ними спілкувалися наші журналісти.

21 вересня 2010, 17:31

В Полтаві у рамках програми «Зворотній зв'язок» з'явився новий маршрут автотранспорту «Огнівка – вулиця Комарова»

Працівникам підприємств, що знаходяться по вулицях Серьогіна та Комарова, віднедавна не треба витрачати багато часу на дорогу додому. Новий маршрут громадського автотранспорту, щоправда, наразі пробний, запустили в рамках програми «Зворотній зв'язок».

21 вересня 2010, 17:34