Архів новин за 20.09.2010

У 33 гімназії школярі зустрілися з ветераном

Про дні, що передували звільненню Полтави від фашистських загарбників, сьогодні мало говорять, а головне – мало хто пам'ятає ті часи. А в Полтавській гімназії № 33, у музеї героїв Сталінграду, не лише до річниць військових баталій, а упродовж всього року проходять зустрічі із ветеранами. Послухати розповіді учасників бойових дій напередодні 67 річниці визволення Полтави нині тут зібралися шестикласники.

20 вересня 2010, 17:55

У Полтаві пройшов всеукраїнський турнір із армреслінгу

Майстри спорту і початківці, чемпіони Європи і просто любителі позмагатися на руках зустрілися на вихідних у Полтаві в рамках всеукраїнського турніру із армреслінгу «Полтавська осінь». У цьому, здавалося б, чоловічому виді спорті – чимало жінок, які охоче поділилися секретами свого успіху.

20 вересня 2010, 17:56

Вихідними вулицею Жовтневою, на відрізку від підземного переходу «Злато місто» до Білої Альтанки, проліг справжній «шлях талантів»

Саме таку назву отримав фест, організований Полтавським міським осередком «Народної партії». Не дивлячись на несприятливу погоду, дебютний захід пройшов на гідному рівні: молоді таланти Полтави мали нагоду продемонструвати свою творчість усім бажаючим. Натомість, кожен мешканець обласного центру зміг на кілька годин поринути у світ небуденної музики та народного мистецтва.

20 вересня 2010, 17:56

З чумою ХХІ століття – ВІЛ/СНІДом – боряться в усьому світі, не вийняток – і наше місто

Благодійна асоціація «Світло надії» вже більше трьох років успішно працює з цільовою групою людей, які знаходяться у рИзиковій группі ВІЛ-СНІДу, – наркозалежними. Задля допомоги у подаланні їх недугу та зниження ризику розповсюдження небезпечної хвороби соціальні працівники асоціації «Світло надії» співпрацюють з наркозалежними способом так званих «польових» робіт. Більше про це знає Руслан Гунько.

20 вересня 2010, 17:58

Препарат «металізе», про який так багато говорили медики, починаючи з 2008 року у Полтаві врятував життя 52 особам

Нині у більшості з них, переконують лікарі, – номальний спосіб життя, практично повністю відновлений кровообіг. Пацієнти ж стверджують: про те, що був напад інфаркту міокарда, практично забули.

20 вересня 2010, 18:01

«Фронт Змін» планує стати реальною противагою Партії регіонів до 2012 року

А 2015 року партія Арсенія Яценюка має намір виграти президентські вибори. Такі стратегічні завдання на позачерговому з’їзді «Фронту змін», що пройшов у Києві, поставив його лідер. Найближча мета партії - провести до місцевих рад якнайбільше своїх представників на виборах 31 жовтня. Саме це, на переконання Яценюка, має стати першою заявкою на прихід в політику нових лідерів, основи для формування нової політичної еліти. Тож «Фронт змін» іде на місцеві вибори під гаслом «Зміни майбутнє!».

20 вересня 2010, 18:03

Пам'ятник Скорботній матері знову став об'єктом зазіхань хуліганів

Пам'ятник Скорботній матері, що неподалік парку Котляревського, відомий полтавцям не лише, як один з символів важкої боротьби радянського народу проти німецько-фашистських загарбників. Так само знаний монумент і як об'єкт зазіхання вандалів. Адже його декілька разів обливали фарбою та залишали образливі написи. До 9 травня цього року стелу реконструювали, та не минуло й півроку, як вандали знову пошкодили пам'ятник Скорботній матері.

20 вересня 2010, 18:04

Справжнісінька гармата часів Великої Вітчизняної війни з'явилася на подвір'ї Полтавської гімназії №17

Щоправда, відтепер вона виконує функцію лише пам'ятного знаку. Ті, хто завітав на його відкриття, змогли на власні очі побачити бій за Полтаву. Адже на святі відбулася й реконструкція легендарного бою. Саме так розпочали святкувати День визволення Полтави у Ленінському районі міста. Свідками урочистостей стали й наші журналісти.

20 вересня 2010, 18:06

Останні приготування до свята

Плідно попрацювати та привести місто до ладу взялися усі комунальні служби Полтави. Найголовніше – подбати про благоустрій та вирішити проблеми, які надійшли по зверненням громадян. Ці та інші нагальні питання розглядали у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

20 вересня 2010, 18:09