Архів новин за 17.09.2010

Дитячий дошкільний навчальний заклад №71 зі смачною назвою «Вишенька» поповнився новими групами

Та й на цьому в садочку спинятися не збираються. Заступник міського голови Олександр Русін запевнив: відновлення садка проходить не хаотично, а за спеціальною програмою. Найближчим часом тут відкриють ще декілька нових груп.

17 вересня 2010, 17:48

Полтава під знаком жіночності

Представниці чарівної статі нашого міста вирішили не стояти осторонь життя Полтави і навіть передвиборчого процесу. Підтвердженням тому - Перший жіночий форум Полтави, який відбудеться 5 жовтня о 17 годині у Міському будинку культури. На ньому чарівні полтавки планують не лише себе показати, але й на нинішніх кандидатів у мери подивитися.

17 вересня 2010, 17:51

16 вересня на Полтавщині з робочим візитом перебувала делегація місії Світового банку

Очолював її керівник проекту «Програма модернізації державної податкової служби України - 1» Мунавер Султан Кваджа. В конференц-залі державної податкової адміністрації у Полтавській області відбулося засідання «круглого столу». Детальніше про це – далі у випуску.

17 вересня 2010, 17:53

Тимурівці у Полтаві – добра традиція

У Полтавській загальноосвітній школі №12 вже більше десяти років існує загін сучасних тимурівців, який називається «Волонтерський загін «Турбота». Його учасники – учні 10-го класу – цілий рік допомагають ветеранам Великої Вітчизняної війни у всіх господарських справах. «Турботівці» запевняють: на допомогу готові прийти завжди, адже розуміють, що лише завдяки ветеранам на нашій Батьківщині – мир та спокій. Результати роботи волонтерського загону «Турбота» бачили й наші журналісти.

17 вересня 2010, 17:55

У Полтаві готуватися до відзначення Дня міста продовжують і за допомогою загальноміського прибирання території

Цього разу на ініціативу міської влади відгукнувся педагогічний колектив та учні Полтавської гімназії №21, які із господарським знаряддям та з метою привести до ладу пам'ятник загиблим землякам у роки Великої Вітчизняної у п'ятницю вийшли до пам'ятки.

17 вересня 2010, 17:58

Зробити Полтаву чистою до Дня міста всіх мешканців закликають фахівці профільної інспекції з благоустрою

Під час однієї з чергових перевірок в Ленінському районі міста виявили порушення діючих правил благоустрою. Стосувались вони складування великогабаритного сміття на одному з контейнерних майданчиків.

17 вересня 2010, 19:04

17 вересня – професійне свято у рятівників

Якщо землетрус чи снігові замети, коли аварія на нафтогазовому комплексі чи просто впало дерево, коли корова потрапила у колодязь чи із кимось напідпитку трапилася халепа - викликають їх, рятівників спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної частини чи просто - СВАРЧу. Людей, у яких 17 вересня - професійне свято.

17 вересня 2010, 19:05