Архів новин за 16.09.2010

У Полтавській гімназії №31 вже більше року існує студія образотворчого мистецтва під назвою «Розфарбуємо світ»

Тут діти не тільки знайомляться з творами мистецтва визначних майстрів, але й створюють власні шедеври. Підбірку останніх усі бажаючі наразі можуть побачити й у Полтавській Галереї мистецтв. Побувала на виставці робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Розфарбуємо світ» 31-ої гімназії й наша знімальна група.

16 вересня 2010, 16:09

З початку поточного року набув чинності закон, який забороняє розпиття слабоалкогольних напоїв у місцях громадського відпочинку

На його виконання працівники правоохоронних органів регулярно проводять патрулювання вулицями та парками міста. Та останнім часом, стверджують міліціонери, громадяни почали користуватися американською практикою, маскуючи пляшки із напоями у паперові пакети. Втім, їх це все-одно не звільняє від відповідальності.

16 вересня 2010, 16:11

На українському просторі дедалі гостріше стоїть проблема так званих «сірих» телефонів

Наразі на стадії завершення – підготовчі заходи з відключення від мереж мобільних операторів власників нелегальних мобілок. Віталій Улибін дізнавався, що таке «сірий» телефон, як його виявити, а головне – як уникнути відключення своєї мобілки.

16 вересня 2010, 16:14

Змінити цигарку на цукерку пропонують спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Перші, хто мали нагоду зробити вигідний для здоров'я вибір, – студенти одного з полтавських вишів. Що обирає молодь, знає Олена Ляшенко.

16 вересня 2010, 16:18

З 1999 року кожна третя субота вересня є червоним днем календаря для українських фармацевтів

Урочистості з нагоди професійного свята традиційно відбуваються і в Полтаві. Зокрема, у медичній стоматологічній академії розпочався 7 Національний з'їзд фармацевтів. Відтак, присутні на урочистостях студенти мали нагоду поспілкуватися з професіоналами з багаторічним досвідом.

16 вересня 2010, 16:19

Представники малого бізнесу протестували проти нового проекту Податкового кодексу

Зранку 16 вересня на площі біля Полтавської облдержадміністрації зібралися близько чотирьох тисяч підприємців міста. Представники малого бізнесу тут задля того, аби висловити протест проти нового проекту Податкового кодексу. Бо ж документ, певні мітингувальники, значно розширює права податківців, натомість, ставить під загрозу існування у державі малого бізнесу.

16 вересня 2010, 16:24

У Полтаві тривають шкільні суботники

Мешканці Полтава охоче відгукнулись на заклик міської влади: чисте місто – справа кожного! Особливо відповідально до Дня міста готуються у загальноосвітній школі №38, розповідають педагоги цього навчального закладу. Учні школи з бажанням та завзяттям виходять на суботники, щоб прибрати територію рідних вулиць. Втім, як і кожна велика справа чисте місто починається з маленького, а саме – прибирання подвір'я власної навчальної установи.

16 вересня 2010, 16:27

Всі заплановані роботи по ремонту полтавських доріг закінчуються

За поточний рік шляхові бригади відремонтували 73 вулиці загальною площею у понад 130 м2. Цьогоріч «ремонтну цифру» у порівнянні з минулим роком вдалось збільшити майже вдвічі.

16 вересня 2010, 16:30