Архів новин за 15.09.2010

Аби популяризувати професію рятівника, працівники МНС проводять для підростаючого покоління різноманітні заходи

Одна із зустрічей відбулася до Дня рятівника для учнів Розсошенської гімназії. Цього разу екскурсію пожежною частиною провели в ігровій формі.

15 вересня 2010, 17:38

Невід'ємна складова навчального процесу у кожній полтавській школі – й екологічне виховання

У загальноосвітніх навчальних закладах міста діє 29 екологічних агітбригад, причому, учасники деяких можуть похвалитися призовими місцями на Всеукраїнських профільних конкурсах. От і учні 18 школи Полтави не з порожніми руками повернулися з конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз», що відбувся у столиці нашої держави.

15 вересня 2010, 17:39

Здоров'я дітей – пріоритет у всіх сферах життя, кажуть освітяни

Саме тому у Полтаві ще 2 роки тому започаткували нову методику здоров'язберігаючих технологій, узявши за приклад одну зі шкіл міста Балашиха Московської області. Першопрохідцем у цьому напрямку є Полтавська загальноосвітня школа №24, яка взялася втілювати в життя нову технологію. І зараз школі є що показати і чим пишатися.

15 вересня 2010, 17:43

Полтавки активізуються

5 жовтня місто вітатиме найактивніших представниць прекрасної половини на Першому Жіночому Форумі Полтави, який відбудеться у Міському Будинку культури. Перша зустріч покликана визначити загальну стратегію і пріоритетні напрями діяльності жіночої громади міста. Подробиці – у сюжеті Руслана Гунька.

15 вересня 2010, 17:45

Другий день в рамках робочого візиту на Полтавщині перебуває народний депутат України, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк

Другий день в рамках робочого візиту, мета якого – перевірити готовність однопартійців до виборчого процесу, на Полтавщині перебуває народний депутат України, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк. Про те, які вимоги він висуває до кожного з кандидатів у депутати очолюваної ним політичної сили та що має втілити в життя кандидат від «Фронту Змін» на посаду міського голови Полтави Андрій Мартенс, йшлось на прес-конференції політика.

15 вересня 2010, 17:46

В Україні наразі йде активне обговорення концепції створення суспільного телебачення на базі державних телеканалів

Займається цим Громадська гуманітарна рада при Президентові України та при головах облдержадміністрацій. Перше засідання такого органу відбулося і в Полтавській області. На ньому обговорювали основні проблеми, які супроводжують саму ідею створення суспільного телебачення.

15 вересня 2010, 17:48

У Полтаві підбили підсумки конкурсу місцевих товаровиробників «Полтавська марка – 2010»

Нагороджували переможців у виставковій залі Міського будинку культури в рамках відкриття виставки «Полтавський ярмарок». Були там і наші журналісти.

15 вересня 2010, 17:50

З вимогою повернути вкладені у довгобуд кошти стіни Полтавської міської ради та облдержадміністрації пікетувала ініціативна група інвесторів однієї з будівельних компаній

У середу під стінами Полтавської міської ради, а згодом – і облдержадміністрації зібралася ініціативна група інвесторів компанії «Полтавабудінвест». Люди стверджують, що ще 3 роки тому вклали власні кошти у будівництво багатоповерхівки на вул. Боровиковського, 11. Проте, сьогодні на будмайданчику зведено лише 2 поверхи і жодних робіт там, говорять ошукані полтавці, не ведеться. Не можуть інвестори й повернути вкладені у довгобуд кошти, а це – понад 17 млн. грн.

15 вересня 2010, 18:05