Архів новин за 13.09.2010

Привітання усіх, хто підпадає під категорію дітей війни, у Полтаві триває

Зірвати свято, навколо якого точилося так багато розмов, не вдалося. І сотні стареньких із 7 до 23 вересня збирає зала палацу дозвілля «Листопад», щоб вкотре привітати їх із Перемогою.

13 вересня 2010, 16:48

У Міському будинку культури пройшов День відкритих дверей

16 творчих колективів та 12 клубів за інтересами – у цьому закладі знайти заняття до душі мають нагоду як зовсім юні полтавці, так і поважні ветерани. З початком нового навчального року пожвавлюється і робота Полтавського міського будинку культури, адже тут розпочинають набір до колективів. Аби ж ознайомити городян з тим, що собою являє заклад, вихідними у будинку культури відбувся День відкритих дверей.

13 вересня 2010, 16:51

На орієнтовну вартість більш ніж 10 тисяч гривень працівники податкової міліції вилучили товарно-матеріальних цінностей з АЗС

Останню кременчужанин влаштував на власному подвір'ї в недобудованому приміщенні без жодних дозвільних документів.

13 вересня 2010, 16:56

Біг підтюпцем – панацея від застуд у період міжсезоння

Зміна пір року, різке зниження температурного режиму та вологості повітря, а також легковажне ставлення людей по відношенню до власного здоров'я часто призводить до застуд та інших, характерних для міжсезоння хвороб. Як вберегти себе від осінньої лихоманки, у нашому наступному сюжеті.

13 вересня 2010, 16:57

Відтепер мешканцям селища Вороніна не обов'язково їздити до міста з малечею, аби погуляти на дитячих майданчиках

У центрі поселення за ініціативи міської влади з'явилося таке місце для відпочинку і розваги дітвори. За словами Полтавського міського голови Андрія Матковського, дитячий майданчик будуть постійно удосконалювати, і в планах – розширити його до розмірів дитячого майданчика у Сонячному парку.

13 вересня 2010, 17:10

На Полтавщині на кожну тисячу жінок припадає близько восьмиста чоловіків

За останні 20 років населення нашої країни значно зменшилося. Причинами спеціалісти називають міграції людей та зниження народжуваності. У якій ситуації знаходиться демографічний стан Полтави та області, дізнавалися наші журналісти.

13 вересня 2010, 17:15

Жоден з кандидатів у мери Полтави не зможе приховати від громадськості власних «скелетів у шафі»

Ще до офіційного старту передвиборчих перегонів у Полтаві почали масово розповсюджувати фальшиві агітаційні листівки, авторство яких приписувалося певним політичним силам чи-то конкретним, відомим у місті особам. З'ясовувати, що у цих матеріалах правда, а що брехня, взявся полтавський правозахисник Олексій Гавріков. Заразом, говорить діяч, вирішив перевірити, які «скелети у шафах» приховують потенційні кандидати у мери Полтави. Про результати власних розслідувань голова організації «Правозахист» обіцяє повідомляти на прес-конференціях. Перший з таких заходів стосувався постаті відомого у місті підприємця Олександра Мамая.

13 вересня 2010, 17:17

Полтава активно розпочала підготовку до святкування Дня міста

Серед плеяди різноманітних масових заходів, які пройдуть в місті як 23 вересня, так і у переддні свята, готують і сюрпризи. Зокрема, у комунальних музеях міста 23 вересня проголошено Днем відкритих дверей. Всі бажаючі зможуть оглянути експонати безкоштовно. Більше про питання, які обговорювались на апаратній нараді у міськвиконкомі, – в наступному сюжеті.

13 вересня 2010, 17:19