Архів новин за 11.09.2010

Привітання дітей війни із нагоди Дня міста у Полтаві триває

Із 7 до 23 вересня тричі на тиждень у палаці дозвілля Листопад – святковий концерт для усіх, хто підпадає під катерогію «діти війни». Вхід за запрошеннями – вільний.

11 вересня 2010, 15:07

4 митці Полтавщини готуються до вступу в національну Спілку художників України

Для цього потрібно немало: визнання на декількох виставках та належна оцінка комісії майстрів. Поки справжні знавці обирають накращу кандидатуру, пересічні любителі прекрасного милуються виставкою творів майбутніх членів Спілки художників України.

11 вересня 2010, 15:11

Дорослою казкою для дітей «Русалонька» відкрив 10 вересня сезон Полтавський обласний ляльковий театр

Окрім вистав для полтавської малечі, актори збираються показати себе у закордонних фестивалях та у Криму. Про новинки 73 театрального сезону - наш наступний сюжет.

11 вересня 2010, 15:14

Мобільні телефони витіснили популярні свого часу вуличні таксофони

Мало де можна побачити апарати по місту, а поблизу тих, що залишилися, рідко зустрінеш користувачів. Та і черги за картками та жетонами на розмови у приміщенні «Укртелекому» вже не ті, що років 10 тому.

11 вересня 2010, 15:18

У Полтаві відбувся тематичний семінар для працівників держуправління

У Полтаві відбувся тематичний семінар «Кадрові служби в системі держуправління», участь в якому взяли керівники апаратів райдержадміністрацій, керівники кадрової служби територіальних підрозділів ценральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів облдержадміністрації. Основна тема семінару – стратегія державної політики та організація контролю виконавчої дисципліни в органах державної влади.

11 вересня 2010, 15:30

Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» знову набирає до своїх лав активну молодь Полтави

Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього», пілотний випуск слухачів якої відбувся наприкінці червня, знову набирає до своїх лав активну молодь Полтави. Співавтор ідеї, віце-президент Національного студентського союзу Юрій Кращенко запевняє: «Лідер майбутнього» – проект, унікальний навіть у масштабах України. Тож, закликає усіх небайдужих старшокласників та студентів міста приєднатися до спільноти.

11 вересня 2010, 15:37

У суботу, 11 вересня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія по виборам до місцевих органів влади, що призначені на 31 жовтня 2010 року

Особливістю цих виборів є те, що вони вперше проводяться за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: одна частина депутатів місцевих рад обирається за партійними списками, а інша — в одномандатних округах, хоча висувати кандидатів у цих округах можуть лише місцеві партійні організації. Усі кандидати на посаду мерів або депутатів офіційно отримують право вільно розпочинати свої агітаційні кампанії одразу ж після реєстрації. Висунення кандидатів в депутати та на пости мерів відбуватиметься у період з 27 вересня по 2 жовтня.

11 вересня 2010, 15:39

У Полтаві продовжується боротьба з гральним бізнесом

Так днями по вулиці Пушкіна та Шевченка було виявлено два приміщення, у яких порушники чинного законодавства займалися цим незаконним видом господарської діяльності під видом комп'ютерних клубів. За словами правоохоронців, з часу прийняття закону про заборону грального бізнесу в Україні міліція продовжує виявляти гральні клуби, де зловмисники, не дивлячись на суворе покарання за такий вид діяльності, продовжують нав'язувати азартні ігри людям. Подробиці – у наступному сюжеті.

11 вересня 2010, 15:44

Напередодні Дня визволення Полтави більше стає роботи у працівників інспекції по контролю за благоустроєм міста

Адже до Дня народження обласний центр повинен мати гідний вигляд. Тож і пильнують фахівці профільної інспекції порушників правил благоустрою. Проте, фахівці відзначають: чимало у Полтаві і прикладів свідомого ставлення до чистоти на закріпленій території.

11 вересня 2010, 15:48