Архів новин за 10.09.2010

«Нетленки» – от Ленки» – саме таку назву має перша книга полтавської поетеси Олени Савченко

Доробок випущений у світ ще у 1994 році, але серед шанувальників мисткині не втрачає актуальності й дотепер. У приміщенні бібліотеки імені Івана Котляревського авторка представила зібрання своїх творів минулих років. Поціновувачі творчості «Нєтлєнки» мали змогу переглянути її дитячі, навчальні та гумористичні вірші.

10 вересня 2010, 17:14

У Полтаві вручили щорічну дитячу літературну премію імені Івана Котляревського

У Полтаві четверо учнів різних навчальних закладів стали лауреатами дитячої літературної премії імені Івана Котляревського. Щорічне вручення останньої проводиться в Полтаві уже увосьме. Участь у творчому змаганні можуть взяти літературні роботи у гумористичному жанрі учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл міста. Вручали премії цьогорічним переможцям на території музею-садиби Івана Котляревського в день народження класика.

10 вересня 2010, 17:18

«У війни недитяче обличчя» – під такою назвою художні колективи Полтави продовжують проводити для дітей війни програми, приурочені до Дня міста

Сльози радості і слова вдячності запрошених на такі зустрічі бачили й чули наші журналісти.

10 вересня 2010, 17:25

Після святкування Дня міста прибиратимуть студенти – за винагороду

Грандіозний концерт із феєричним шоу, виступами творчих колективів Полтави та естрадними зірками, пряма трансляція по місцевому телебаченню – 23 вересня у Полтаві обіцяє бути, як завжди, гучним. У підготовці до Дня міста задіяні усі: від міліції до працівників міськвиконкому. Прибиратимуть же після свята... студенти.

10 вересня 2010, 17:26

Іменем полковника міліції, легендарного працівника карного розшуку Полтавщини Володимира Стороженка названо одну із вулиць мікрорайону Левада

Таке рішення прийняли депутати на останній сесії Полтавської міської ради. Про це серед іншого йшлося на розширеному засіданні колегії, що відбулася в обласному управлінні міліції. Тут же правоохоронці підбили й підсумки роботи за 8 місяців поточного року.

10 вересня 2010, 17:28

Віднедавні на озброєнні у державтоінспекторів Полтавщини – 5 сучасних алкотестерів

Віднедавні на озброєнні у державтоінспекторів Полтавщини знаходяться 5 сучасних алкотестерів, які дозволяють визначати рівень алкоголю у крові водіїв з точністю до сотих промілле. Прилад на часі, адже велика кількість ДТП в області стається саме з вини «зеленого змія». Про це говорив заступник начальника Управління ДАІ Полтавщини Анатолій Соловей на зустрічі з представниками ЗМІ. Про інші питання, розглянуті на прес-конференції, – далі у сюжеті.

10 вересня 2010, 17:28

Завжди тиха і спокійна Полтава нині вирує емоціями

Плітки і провокації, передвиброрчі ігри не дають спокою не тільки кандидатам у мери, а й простим жителям міста. Представники діючої влади переконують: лад буде наведено. Звернення заступника міського голови Олександра Русіна - до вашої уваги.

10 вересня 2010, 17:34