Архів новин за вересень 2010 року

В Україні відроджується мода на трудові загони, популярні за часів СРСР

Молодь залюбки об'єднується у гурти для виконання певних робіт, причому часто – навіть на волонтерських засадах. У нашій державі вже й фестиваль тематичний проводиться. З останнього такого заходу, що днями завершився у Криму, прибула і трудова збірна Полтавщини. Приїхали хлопці та дівчата, як-то кажуть, зі щитом.

1 вересня 2010, 17:35

Відзначатимуть День підприємця і на закритому акціонерному товаристві «Полтавпиво»

Підприємство з майже піввіковою історією знане в країні, як відповідальний виробник якісного продукту, а пиво полтавського заводу, до того ж, неодноразово отримувало найвищі відзнаки. Це, вважають самі працівники заводу, – результат професійного підходу до справи та вибір найкращої на теренах держави сировини.

1 вересня 2010, 17:36

В першу неділю вересня вже традиційно всі підприємці країни відзначають своє професійне свято

Не виключення і бізнесмени Полтави. У Полтавському міському будинку культури напередодні підбили підсумки міського конкурсу «Підприємець року-2010» та урочисто нагородили його лауреатів. Хто виборов це почесне звання, знають наші журналісти.

1 вересня 2010, 17:45

Упродовж останніх місяців у Полтаві проходив конкурс на кращий благоустрій у медичних закладах міста

Його підсумки підбили на засіданні чергової медичної ради. Розглянули тут й більш прагматичні питання. Перш за все, звернули увагу на виконання програми розвитку сімейної медицини та підбили підсумки роботи, проведеної в цьому напрямку. Подробиці – у наступному сюжеті.

1 вересня 2010, 17:46

Роз'яснювальну роботу серед мешканців щодо нарахування субсидій за спрощеною схемою на Полтавщині визнали однією із найкращих в Україні

Віднедавна усі клопотання лягають на плечі соціальних служб, зате людям отримати знижки на комунальні послуги стало значно простіше. Станом на перше серпня 10 тисяч родин у Полтавській області уже отримали нарахування субсидій.

1 вересня 2010, 17:47

Незвичну екскурсію провели у День знань для одинадцятикласників 30 гімназії Полтави

Бо ж побувало юнацтво не у музеї чи бібліотеці, а... у приміщенні Полтавської міської ради. Учні мали нагоду не лише пройтися коридорами адмінбудівлі, але й дізнатися факти з історії та основних засад діяльності міськвиконкому.

1 вересня 2010, 17:48

Учнівські лави сьогодні поповнило 2600 першачків

Сьогодні - свято першого дзвоника. Щороку воно проходить за звичною схемою: святкова хода першачків, слова привітання, квіти, схильовані діти і ще більше - батьки. І, нарешті, представники двох шкільних поколінь - першокласник та без навчального року випускник символічним дзвоником запрошують усіх на урок. Здається, нічого особливого, але не для школярів. Адже традиційні святкові лінійки першого вересня пам'ятає кожен.

1 вересня 2010, 18:04

Правоохоронці говорять з першокурсникам про заборону розпиття слабоалкогольних напоїв у громадських місцях

З початком нового навчального року до Полтави з'їхалася маса студентів. У тому числі – і студентів-першокурсників, які у своїй більшості не обізнані із серйозністю заборони розпиття слабоалкогольних напоїв у громадських місцях. Правоохоронці відділу у справах дітей цими днями провели роз'яснювально-профілактичні рейди місцями збору осередків студентської молоді. Результати проведеної роботи – у нашому наступному сюжеті.

2 вересня 2010, 17:15